PRESONUS AudioBox iTwo Studio - Zestaw Nagraniowy + kurs domowe studio nagrań ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

W zestawie z kursem Domowe Studio Nagrań

Domowe studio nagrań - czas: 05h 10m 07s, 53 części

Nasz kurs Domowe Studio Nagrań dedykujemy wszystkim, którzy zaczynają przygodę z dźwiękiem. Nie jest to kurs realizacji dźwięku, ale przewodnik po świecie rozwiązań sprzętowych i programowych używanych w nowoczesnej produkcji dźwiękowej i muzycznej. Wszak wiele światowych hitów powstaje obecnie w dobrze wyposażonych domowych pracowniach!

AudioBox iTwo Studio - wszystko, czego potrzebujesz do nagrywania i produkcji dźwięku.


Zacznij nagrywać już dziś! Sięgnij po kompletny zestaw narzędzi do rejestracji dźwięku marki PreSonus dla systemów Mac, Windows i dla iPada.
Zestaw idealnie nadaje się do produkcji piosenek w trybie wielośladowym, nagrywania utworów demo i pomysłów muzycznych, koncertów, podcastów, nagrań w terenie i do sound designu, oraz do wielu innych zadań!
AudioBox iTwo Studio to kompletny, mobilny zestaw do rejestracji dźwięków na komputerach Mac, PC i iPadzie. W komplecie znajduje się specjalne oprogramowanie z funkcjami, których nie znajdziesz u konkurencji, takich jak na przykład bezprzewodowy transfer utworów z aplikacji Capture Duo w iPadzie do programu Studio One w Macu czy PC.

Zestaw zawiera następujące produkty PreSonus:

 • Przenośny, 2-kanałowy, zasilany przez USB interfejs audio/MIDI AudioBox™ iTwo dla komputerów z systemami Mac, Windows oraz iPada
 • Nagradzany oprogramowanie wielośladowe Studio One® Artist [Mac i Windows]
 • Łatwa w obsłudze aplikacja Capture™ Duo do rejestracji dźwięków na iPadzie [za darmo w sklepie Apple App Store]
 • Wielko-membranowy mikrofon pojemnościowy M7 o ciepłym brzmieniu
 • Wysokiej klasy słuchawki HD7
 • Darmowe konto Nimbit Free do marketingu i dystrybucji.

Zarejestruj każdy szczegół mikrofonem M7
Wyposażony w dużą membranę, studyjny mikrofon pojemnościowy M7 to znakomity partner dla AudioBoxa iTwo, zapewniający ciepłe i głębokie brzmienie.
Mając do dyspozycji ten, profesjonalny mikrofon studyjny, możesz odłożyć na bok inne mikrofony ze swojej kolekcji. Wszechstronna konstrukcja z dużą membraną idealnie sprawdza się przy nagrywaniu szerokiej gamy źródeł dźwięku, w tym głosów, gitary akustycznej, instrumentów perkusyjnych i wielu innych sygnałów.
Mikrofony pojemnościowe to najważniejsze narzędzie używane przez profesjonalnych realizatorów dźwięku. Głównie dlatego, że mikrofony tego typu potrafią przenieść najdrobniejsze drgania fal dźwiękowych i można nimi zarejestrować muzyczne detale, dźwięki harmoniczne i subtelne niuanse, które giną przy użyciu mikrofonów dynamicznych. Różnicę usłyszysz zarówno w ścieżkach wokalnych i przy nagraniach gitary akustycznej.
Wielko-membranowe mikrofony takie jak M7 mają tendencję do ocieplania dźwięku i świetnie sprawdzają się przy nagrywaniu wokali i instrumentów, dla których zależy ci na uzyskaniu „głębokiego” brzmienia.

Profesjonalne słuchawki HD7
Kiedy słuchasz, nagrywasz czy miksujesz twoje słuchawki HD7 zawsze zapewnią ci imponujące doznania dźwiękowe.
Wysokiej klasy, profesjonalne słuchawki PreSonus HD7 to opatentowana, pół-otwarta konstrukcja, zapewniająca wyjątkowo głęboki bas przy jednocześnie zrównoważonym, ale dynamicznym brzmieniu najniższego zakresu częstotliwości.

Doskonała integracja z oprogramowaniem – tego oczekujesz od PreSonusa!
PreSonus słynie z rozwiązań polegających na pełnej integracji sprzętu i oprogramowania – AudioBoxy z serii „i” nie są wyjątkiem. Oczywiście otrzymasz w zestawie program Studio One Artist. Ale to nie wszystko!

Studio One Artist pozwala Ci skupić się na muzyce
Tak jak wszystkie interfejsy i cyfrowe miksery PreSonusa, AudioBox iOne oraz i Two dostarczane są z uznaną, wszechstronną aplikacją do nagrywania i produkcji dźwięków na komputerach z systemem Mac i Windows - Studio One Artist. Studio One to program bardzo łatwy w obsłudze. Aplikację cechuje przejrzysty, czytelny interfejs użytkownika dostępny w jednym oknie. Program posiada też wygodną przeglądarkę plików z funkcją przeciągnij-i-upuść. W rezultacie, swoje pomysły muzyczne możesz szybko rejestrować nie tracąc czasu na kwestie techniczne. Zadania, które w innych programach DAW wymagają kilku kroków w Studio One wykonasz w jednym albo dwóch ruchach.
Ponadto Studio One Artist posiada bogaty zestaw profesjonalnej jakości wtyczek, instrumentów wirtualnych, brzmień, sampli i loopów. Jeśli chcesz jeszcze więcej, skorzystaj z korzystnej oferty rozszerzenia programu do wersji Studio One Producer i Professional.

Nagrywaj także na iPada!
Studio One Artist to znakomity program dla komputerów z systemami Mac i Windows, ale pewnie chcesz nagrywać także za pomocą swojego iPada. Do tego właśnie służy bezpłatna aplikacja Capture™ Duo - dwuścieżkowy program do nagrywania dźwięku na iPadzie. Bazujący na programie do rejestracji na żywo PreSonus Capture dla mikserów StudioLive, Capture Duo umożliwia nagrywanie dwóch ścieżek stereo z użyciem interfejsów AudioBox iOne lub iTwo, bądź innego interfejsu obsługującego format Core Audio dla iPada, ale także poprzez mikrofon pokładowy dostępny w tablecie.
Ponieważ program skonfigurowano do pracy z interfejsami AudioBox serii “i” [działają w trybie class-compliant z iPadem, więc nie potrzebujesz żadnych sterowników] po prostu podłącz AudioBox iOne lub iTwo do iPada, uruchom Capture Duo, i możesz zacząć nagrywanie.
Jeśli dwie ścieżki to za mało, nie martw się! Wejdź do App Store i kup niedrogą aplikację wielościeżkową Capture dla iPada. Z Capture dla iPada, możesz zarejestrować do 32 ścieżek w jakości 24-bity/96 kHz!

Nagraj na iPada i przesyłaj do Studio One - bezprzewodowo!
Tak, dobrze czytasz! Z Capture Duo lub Capture dla iPada i interfejsem AudioBox z serii “i” możesz nagrać dźwięki na iPada, a następnie bezprzewodowo przesłać swoje ścieżki bezpośrednio z iPada do Maca lub peceta z aplikacją Studio One. W komputerze możesz już edytować, poprawić brzmienie, robić dogrywki i miksować korzystając ze światowej klasy programu wielościeżkowego, jakim jest Studio One.

Pewnie już wiesz, że taka, pełna integracja sprzętu i oprogramowania pomaga osiągnąć muzyczne cele w sposób niemożliwy przy korzystaniu tylko z samego sprzętu albo programów. W przypadku AudioBoxa iOne lub iTwo, Capture Duo/Capture dla iPada, oraz Studio One, urządzenia i aplikacje programowe tworzą jeden, zintegrowany system, w którym możesz nagrywać i produkować swoją muzykę zawsze i gdzie tylko chcesz.

Od pierwszej zagrywki do wydawnictwa w Nimbit®
Gdy skończysz miksować swoje dzieła pora pokazać je światu – zrobisz to przez swoje konto na Nimbit Free! Nimbit to wiodący serwis pozwalający dotrzeć Ci prosto do fanów; możesz w nim sprzedawać muzykę i akcesoria przez atrakcyjne witryny w serwisach Facebook, Jango Internet Radio, PledgeMusic i na swojej własnej stronie internetowej. Nimbit jest międzynarodowy, więc możesz wybrać język dla swojej witryny i przyjmować płatności w walutach z całego świata.
Nimbit został tak zaprojektowany, że program zajmuje się tym, co najważniejsze - Ty możesz skupić się na swojej muzyce i fanach. Program zajmuje się całym procesem płatności z twojej sprzedaży a, jeśli chcesz, możesz zlecić w Nimbit również magazynowanie i dostarczanie fizycznych towarów. A to dopiero niektóre z możliwości tego serwisu.
Kiedy Nimbit już będzie dla Ciebie pracował, naturalnie musisz sprawdzać jak ci idzie. Wejdź do głównego panelu Nimbit Dashboard i tam znajdziesz dane dotyczące sprzedaży detalicznej, a także ilości zdobytych fanów. To wszystko znajdziesz w jednym miejscu, na stronie startowej Studio One.

Dane techniczne

Wymagania systemowe
Minimalne wymagania dla systemu komputerowego przy współpracy z interfejsem AudioBox iOne oraz AudioBox iTwo.

Windows

 • Windows® 7 x64/x86 SP1, Windows 8 x64/x86 lub nowszy,
 • Procesor Intel Core Duo [zalecany Intel Core i3 lub lepszy],
 • Pamięć RAM 4 GB [zalecane 8 GB lub więcej].

Mac

 • Mac® OS X 10.7.5 lub nowszy,
 • Procesor Intel® Core™ Duo [zalecany Intel Core i3 lub lepszy],
 • Pamięć RAM 4 GB [zalecane 8 GB lub więcej].

Systemy Mac i Windows

 • Port USB 2.0,
 • Połączenie z Internetem do rejestracji i ściągnięcia dołączonego oprogramowania,
 • Szczególnie zalecany wewnętrzny lub zewnętrzny dysk twardy 7200 RPM,
 • Monitor o rozdzielczości przynajmniej 1280x800.


Apple iPad

 • iPad Air, iPad mini z wyświetlaczem Retina, iPad [4 generacji], iPad mini, iPad [3 generacji], iPad 2,
 • iOS 7.0.1 lub wyższy.

Minimalne wymagania systemowe mogą się różnić dla programów DAW innych niż Studio One. Moc obliczeniowa procesora, dostępna ilość pamięci RAM oraz rozmiar i prędkość dysku twardego będą miały decydujący wpływ na wydajność systemu nagrywającego. Im mocniejszy system [szybszy procesor i więcej RAMu] tym niższy będzie poziom latencji [opóźnienia sygnału] przy odsłuchu sygnałów audio i MIDI. Ekran monitora, zarówno dla systemów Mac i PC powinien mieć nie mniejsza rozdzielczość niż 1024x768 pikseli.