ARTURIA MINIBRUTE 2 I Szybka wysyłka I 30 dni na zwrot !!

Opis produktu:

Arturia Minibrute 2 to legendarny monofoniczny analogowy syntezator semi-modularny Arturii, który przybywa nowo narodzony w modularnej odsłonie! Jest to fascynujący syntezator, który nie może doczekać się spotkania z kolekcją Twoich instrumentów.


ARTURIA MINIBRUTE 2 – ANALOGOWY SYNTEZATOR SEMI-MODULARNY
Arturia Minibrute 2 to legendarny monofoniczny analogowy syntezator semi-modularny Arturii, który przybywa nowo narodzony w modularnej odsłonie! Jest to fascynujący syntezator, który nie może doczekać się spotkania z kolekcją Twoich instrumentów. Ponieważ łączy w sobie potężne, analogowe brzmienie, wiele możliwości kształtowania dźwięku, sekwencer krokowy, arpeggiator oraz potężną matrycę modulacji, MiniBrute 2 zapewni Twojej muzyce czynnik Brute™!

SYNTEZA DŹWIĘKU
Instrument jest nie tylko intuicyjny, lecz także łatwy w obsłudze, a przede wszystkim daje wiele radości. Silnik syntezy Arturia MiniBrute 2 jest prosty do zrozumienia i szybki do opanowania. Dlatego gwarantuje to owocny proces twórczy. Dzięki parametrom umieszczonym na przednim panelu z łatwością możesz zarówno miksować oscylatory, jak i filtrować brzmienie, synchronizować LFO oraz odpowiednio dostosowywać obwiednie. MiniBrute 2 to syntezator, który da Ci wolność w tworzeniu brzmień wprost z Twojej wyobraźni.

ODKRYJ ŚWIAT NOWYCH BRZMIEŃ
Od teraz możesz stworzyć setup muzyczny, który jest czymś więcej niż sumą jego składowych. Arturia MiniBrute 2 posiada wbudowaną potężną matrycę modulacji z tuzinem źródeł i destynacji do Twojej dyspozycji. Bez względu na to, czy chcesz eksperymentować z wewnętrznymi parametrami, podpiąć się pod setup modularny czy synchronizować inne instrumenty. Możliwości są bez wątpienia nieskończone.

PERFORMANCE POWER
Posiadający tę samą smukłą i zręczną klawiaturę, co MatrixBrute, analogowy syntezator semi-modularny Arturia MiniBrute 2 zapewnia najwyższej jakości doświadczenie klawiszowe. Klawiatura posiada wbudowany aftertouch, co daje niesamowite możliwości podczas występów na żywo. Instrument posiada także arpeggiator z wieloma trybami pracy, takimi jak tap tempo, solidny jak skała sync oraz intuicyjny sekwencer krokowy!

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
 • dwa oscylatory z przebiegami i kształtowaniem: Sawtooth, Ultrasaw, Square, Pulse, Triangle, Metalizer, Sine, Szum, Fine, Coarse
 • oscylator numer 2 z możliwością pracy jako LFO
 • multifiltr Steiner-Parker
 • obwiednie: ADSR, AD (z możliwością zapętlania)
 • przester Brute Factor™
 • matryca modulacji z 48 punktami patchowania CV
 • dwa LFO z wieloma przebiegami
 • sekwencer i arpeggiator
 • 25-klawiszowa klawiatura z syntezatora MatrixBrute z funkcją aftertouch
 • wyjście liniowe, słuchawkowe, MIDI I/O, USB
 • łatwy w obsłudze
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz