Mytek BROOKLYN AMP Black - wzmacniacz

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Wzmacniacz Brooklyn AMP to referencyjny wzmacniacz mocy  z typowym brzmieniem charakterystycznym dla firmy Mytek – muzykalny, szczegółowy i przejrzysty. Jego konstrukcja typu „dual mono” (podwójne mono) podważa i łamie wszechobecne mity dotyczące urządzeń grających w klasie D i udowadnia, że dobrze wykonane obwody w klasie D mogą z powodzeniem równać się z najlepszymi osiągami klasy A i brzmieć równie wspaniale. Wzmacniacz mieści się w miniaturowej obudowie ½ rack  i jest na tyle mały, by można go z powodzeniem schować do teczki czy plecaka. Jest jednak przy tym na mocny, by napędzić największe systemy głośnikowe. Produkt przeznaczony jest do użycia jako konwencjonalny wolnostojący wzmacniacz mocy, natomiast w połączeniu z przetwornikiem Brooklyn DAC tworzy kompletny, nowoczesny system do cyfrowej transmisji strumieniowej (digital streaming) i odtwarzania np. płyt winylowych.

Wzmacniacz Brooklyn AMP to kolejny całkowicie nowy, niesamowicie brzmiący produkt firmy Mytek, zaprezentowany w 2017 roku na targach HiFi Show w Monachium.  Firma Mytek wykorzystała swoje wielkie doświadczenie i rozległą wiedzę do stworzenia tego najprawdopodobniej najlepiej brzmiącego wzmacniacza w  klasie D. Konstruktorzy i inżynierowie firmy Mytek, na czele z głównym projektantem, Michałem Jurewiczem pokazali, że starannie wykonane obwody wzmacniacza w klasie D mogą brzmieć tak jak trioda, z piękną średnicą i głębią, zachowując przy tym głęboki bas, szybkie przejścia i znakomitą szczegółowość. W tym projekcie oparto się na ogromnym doświadczeniu firmy Mytek z DSD - technologią podobną do tej, jaka jest stosowana we wzmacniaczach cyfrowych. Taka architektura pozwala na upakowanie wielkiej mocy (300 W / kanał) w kompaktowej obudowie wielkości ½ rack, oferując urządzenie na tyle małe i lekkie, aby można było je nosić w aktówce. W odróżnieniu od innych uznanych produktów przedstawianych na niniejszej stronie, wzmacniacz Brooklyn AMP jest oferowany z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, która jednak kończy się wtedy, kiedy pojawią się pierwsze recenzje wzmacniacza tej jesieni. 
DANE TECHNICZNE:

MOC ZNAMIONOWA PRZY 1% THD:
dla 16 Ohm - dual mono 2 x 130 W
dla 8 Ohm - dual mono 2 x 250 W 
dla 4 Ohm - dual mono 2 x 300 W 
dla 2 Ohm - dual mono 2 x 400 W 
Moc szczytowa (Peak)  - dual mono 2 x 1200 W

WAHANIA SYGNAŁU WYJŚCIOWEGO (OUTPUT SWING): 
70 Vp / 140 Vpp (bez obciążenia)

SNR: >121 dB

PASMO PRZENOSZENIA  -3dB: 10Hz - 30kHz

THD PRZY NORMALNYM UŻYTKOWANIU: <0.01%

OBWODY ZABEZPIECZAJĄCE: zabezpieczenie przed zwarciem,  zabezpieczenie DC, zabezpieczenie przed zaniżonym napięciem, zabezpieczenie temperaturowe (przed przegrzaniem), zabezpieczenie przed przeciążeniem
 
WSPÓŁCZYNNIK TŁUMIENIA: >400

ZASILANIE DC (TRIGGER): 12VDC mini-jack

ZASILANIE UNIWERSALNE  : 100-240VAC 50/60 Hz
  • WYMIARY: Szer. x Gł. x Wys. = 216 x 241 x 44 mm
  • WAGA:  3 kg
  • GWARANCJA: 3 lata