Kategorie

TC Electronic Teleport GLT - Nadajnik systemu Teleport I Expresowa wysyłka I 30 dni na zwrot !!

Opis produktu:

Duża scena często stanowi wyzwanie jeśli chodzi o dostarczenie sygnału gitarowego do wzmacniacza, a długi, niezbalansowany kabel na jackach ¼” może szybko wyssać życie z cennego brzmienia. Dodatkowo, długie kable są niezwykle podatne na zakłócenia elektryczne i interferencje fal radiowych, nie wspominając o utracie sygnału. System Teleport umożliwia użycie standardowych zbalansowanych kabli mikrofonowych XLR-XLR, aby wyeliminować wszystkie powyższe niedogodności, dzięki czemu nie uronisz ani kropli drogocennego brzmienia.

Teleport GLT jest nadajnikiem systemu Teleport – aktywnego systemu przewodowej transmisji sygnału gitarowego. Został zaprojektowany by konwertować sygnał wyjściowy z gitary do zbalansowanego o niskiej impedancji oraz transmitować go przewodowo na odległość do 100 metrów przy zerowej stracie sygnału, co czyni go idealnym rozwiązaniem na duże sceny czy do studiów nagraniowych.

Osiągnięcie własnego brzmienia kosztowało Cię dużo czasu i pracy, ale duży headroom, jakim cechuje się Teleport szanuje to! Odkąd każda gitara dodaje swej własnej osobowości do miksu, potencjometr kompensujący obciążenie pickupów pozwoli znaleźć odpowiedni zakres dla twojego ulubionego wiosła. Niezależnie od tego czy jesteś podłączony do rozkręconego full stacka czy też nagrywasz materiał w zacisznym studio, twój dźwięk pozostanie czysty, wolny od szumów i prawdziwy, który może być również podawany na pozostałe efekty, wzmacniacze czy systemy bezprzewodowe.

Konfiguracja całego systemu Teleport zajmuje zaledwie kilka minut, niezależnie od wielkości sceny czy studia. Wystarczy spiąć nadajnik GLT i odbiornik GLR za pomocą kabla mikrofonowego XLR-XLR, podłączyć gitarę do GLT, wyjście GLR do wejścia wzmacniacza, a Teleport natychmiast samoczynnie buforuje, balansuje i dopasowuje impedancję. Teleport ma w pełni izolowane galwanicznie transformatory dla niskiego poziomu szumów z niskimi zniekształceniami harmonicznymi i fazowymi – jednym zdaniem: brzmi świetnie!

Teleport GLT zamknięty jest w wytrzymałej aluminiowej obudowie, zabezpieczonej gumowymi narożnikami, a złącze XLR marki Neutrik zapewnia doskonałe połączenie z kablem. Praktyczny i wytrzymały zarazem Teleport dostarcza pełne pasmo przez cały czas.

Teleport GLT nadajnik:
  • wraz z odbiornikiem GLR stanowi aktywny system przewodowej transmisji sygnału gitarowego
  • przewodowo transmituje sygnał nawet do 100 metrów bez żadnej straty sygnału
  • duży headroom zapewnia wyjątkową jakość sygnału
  • regulowana kompensacja obciążenia pickupów w celu jak najbardziej naturalnego brzmienia
  • wysokoimpedacyjne złącze jack TR ¼” do podłączenia gitary
  • złącze XLR Neutrik dla jak najlepszej integralności sygnału
  • w pełni izolowane transformatory
  • ultra niski poziom szumów oraz zniekształceń harmonicznych i fazowych
  • kompaktowa, aluminiowa obudowa z gumowymi narożnikami zabezpieczającymi
  • zaprojektowano w Danii
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz