NOVATION Summit - syntezator klawiszowy

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Zbudowany na innowacyjnych fundamentach uznanego przez krytykę Novation Peak’a, Summit to 16-głosowy syntezator klawiaturowy z trzema oscylatorami na głos, skierowany do profesjonalnego lub półprofesjonalnego muzyka poszukującego inspirującego, instrumentu do użytku zarówno na żywo, jak i w studio. Summit skutecznie łączy moc dwóch Peaków na wyciągnięcie ręki, umożliwiając podzielenie lub nałożenie dwóch całkowicie niezależnych patchy lub sprawne przełączenie się między nimi.

Summit będąc również rozszerzeniem układu Peak’a, udostępnia wiele „ukrytych” funkcji na panelu przednim takich zaawansowany routing FM, LFO 3 i 4, wszystkie parametry arpeggiatora i wiele innych.
Oferuje również wiele nowych opcji filtrowania oraz wejście audio do przetwarzania zewnętrznych źródeł za pomocą efektów pogłosu, chorusa i delaya.

Sercem Summit’a są trzy cyfrowe oscylatory New Oxford, umieszczone na układzie FPGA (Field Programmable Gate Array). Oprócz generowania autentycznych przebiegów analogowych w niewiarygodnie wysokiej rozdzielczości, ułatwia to również syntezę FM i wavetable do projektowania bogatych, złożonych i wysoce teksturalnych, surowych brzmień. Każdy głos przenosi się do prawdziwej ścieżki sygnału stereo zawierającej dwa analogowe filtry, trzy stopnie zniekształceń analogowych i analogowe VCA.

Dwa Peaki w jednym
Uznana architektura Peak została przeniesiona na następny poziom, z 16 głosami, rozszerzonymi kontrolkami na przednim panelu, nowymi opcjami filtrowania, pięciooktową klawiaturą i innymi

Dwa dźwięki na raz
Multitimbral engine do dzielenia, układania i przełączania między dwoma patchami

Cyfrowy tam, gdzie się liczy
Cyfrowe oscylatory Oxford do syntezy analogowej, wavetable i FM generowane przez FPGA

__
Analog tam, gdzie ma to znaczenie
Podwójne filtry analogowe, analogowe VCA i trzy stopniowy, analogowy distortion na głos

Efekty częściowe i arpeggiacja
Przetwarzaj każdą część lub zewnętrzny sygnał audio za pomocą efektów pogłosu, chorusa i delaya oraz twórz riffy i linie melodyczne za pomocą różnych trybów arp, regulowanego czasu bramki i wstępnie ustawionych paternów

GŁÓWNE CECHY
  • Dwuczęściowy wielogłosowy 16-głosowy syntezator polifoniczny
  • Trzy oscylatory Oxford NCO na głos, umożliwiające syntezę subtraktywną, wavetable lub FM
  • Analogowy filtr wielomodowy 12 / 24dB na głos z trybem Dual
  • Pięć-oktawowy półważony, wysokiej jakości keybed z czułością na prędkość i aftertouch
  • Efekty na każdą z części: distortion, chorus, delay i pogłos
  • Stereofoniczne wejście audio trasowane do wbudowanych efektów i wyjść Aux

DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE
  • Ableton Live Lite oprogramowanie do produkcji muzyki
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
  • Novation Summit
  • 1 x Kabel USB
  • Kabel zasilający
Z radością ogłaszamy przedłużenie naszej standardowej gwarancji dla produktów Novation. Trzyletnia gwarancja dotyczy urządzeń zakupionych po 1 stycznia 2018r. I obejmuje 36 miesięcy od daty zakupu. Okres gwarancyjny dla produktów zakupionych przed 31 grudnia 2017 r. Wynosi 24 miesiące od daty zakupu.