IsoAcoustics ISO-PUCK ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

Opis produktu:

Izolacja monitorów studyjnych, którą zapewniają podstawki IsoAcoustics Iso-Puck pełna jest nie tylko innowacyjnych rozwiązań, lecz także nowatorskiego podejścia. Jeśli szukasz izolacji monitorów studyjnych, wzmacniaczy gitarowych lub innych systemów pracy z dźwiękiem, to bez wątpienia będzie to doskonały wybór. Ich unikalny design zapewnia wysokiej jakości izolację, jednocześnie blokując lateralne drgania i oscylacje. Dlatego też w efekcie otrzymujemy wiekszą przejrzystość brzmienia. Są to prawdopodobnie najbardziej uniwersalne narzędzia izolacyjne dostępne dla rozwiązań studyjnych, scenicznych lub domowych.


ISOACOUSTICS ISO-PUCK – IZOLACJA MONITORÓW STUDYJNYCH
Izolacja monitorów studyjnych, którą zapewniają podstawki IsoAcoustics ISO-PUCK pełna jest nie tylko innowacyjnych rozwiązań, lecz także nowatorskiego podejścia. Jeśli szukasz izolacji monitorów studyjnych, wzmacniaczy gitarowych lub innych systemów pracy z dźwiękiem, to bez wątpienia będzie to doskonały wybór. Ich unikalny design zapewnia wysokiej jakości izolację, jednocześnie blokując lateralne drgania i oscylacje. Dlatego też w efekcie otrzymujemy wiekszą przejrzystość brzmienia. Są to prawdopodobnie najbardziej uniwersalne narzędzia izolacyjne dostępne dla rozwiązań studyjnych, scenicznych lub domowych.

JAK TO DZIAŁA?
Kołnierz górnej części IsoAcoustics ISO-PUCK zaprojektowano tak, aby przylegał do dolnej części powierzchni. Sprawia tym samym, że górny izolator łączy się z głośnikiem, podczas gdy dolny izolator przylega do powierzchni nośnej. Cała energia jest zarządzana wewnątrz centralnej części izolatorów ISO-PUCK, które starannie dostrojono tak, aby dostarczyć najlepszą izolację, kontrolę i pozostać na osi. Do skutecznej izolacji jednego monitora potrzebne są trzy lub cztery sztuki podstawek, w zależności od wagi i wielkości. Design o niskim profilu sprawia, że podstawki ISO-PUCK to idealne rozwiązanie dla monitorów studyjnych ustawionych na statywach, konsoletach, czy powierzchniach desktopowych. W ten sposób oddzielają monitory od powierzchni wspierającej, eliminując przenoszenie energii, co w rezultacie daje większą przejrzystość brzmienia oraz szerszy obraz stereo.

PEWNOŚĆ BRZMIENIA
Monitory studyjne postawione nawet na najbardziej solidnych statywach mogą skorzystać na współpracy z podstawkami IsoAcoustics ISO-PUCK ze względu na zjawisko wewnętrznego odbicia energii powracającej do powierzchni wspierającej. Rozprasza się ją w celu uzyskania klarowniejszego brzmienia oraz zapewnienia szerszej bazy stereo. W razie zapotrzebowania na większy, bądź mniejszy ciężar, zalecamy zapoznać się z pozostałymi modelami podstawek ISO-PUCK, a także izolatorów z serii ISO.

GITARY I WZMACNIACZE
Wzmacniacze gitarowe mogą skorzystać na współpracy z podstawkami ISO-PUCK ze względu na zjawisko wewnętrznego odbicia energii powracającej do powierzchni wspierającej, o której wspomniano wyżej. W razie zapotrzebowania na większy ciężar, niezmiennie zalecamy zapoznać się z pozostałymi modelami podstawek z serii ISO.

ŚRODOWISKA SCENICZNE
Podstawek IsoAcoustics ISO-PUCK można również używać w różny sposób w środowiskach scenicznych i koncertowych. Wpłyną . zdecydowanie na klarowność i spójność brzmienia.

SPRZĘT DLA DJ-ÓW
Izolacja monitorów studyjnych od IsoAcoustics to świetne rozwiązanie dla sprzętu DJ-skiego! Ustaw je pod gramofonem, mikserem lub odtwarzaczem CD, aby odizolować je od powierzchni nośnej. Dzięki temu zredukujesz zjawisko wibracji niskich częstotliwości, które zakłócają pracę ramienia oraz igły. ISO-PUCKi są małe i kompaktowe, dlatego można je zabrać wszędzie!

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Wymiary: 6 x 3 cm
Udźwig: 9 kg na ISO-PUCK