Avantone Mix Tower Black - monitor ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

System głośników Avantone Mix Tower, to rozszerzenie renomowanej AVANTONE MIXCUBE. W wielu środowiskach produkcyjnych nie ma miejsca na wiele systemów głośnikowych, dlatego opracowaliśmy MixTower jako monitor o podwójnym zastosowaniu. Niestandardowy sterownik MixCube jest zamontowany w izolowanym pudełku o dokładnych wymiarach MixCube. Uruchomiony w trybie MixCube, sterownik reaguje w pełnym zakresie, podobnie jak MixCube. Działający w trybie trójdrożnym, przetwornik jest skrzyżowany przy 120 Hz i 8000 Hz, aby nadać systemowi bardziej naturalny dźwięk monitora studyjnego.

Monitory referencyjne Avantone Mix Tower Studio zostały zaprojektowane jako dynamiczne, pełnozakresowe, aktywne monitory referencyjne o wysokim SPL i wysokiej rozdzielczości. Dołączyliśmy precyzyjne, bezkompromisowe sterowniki w kompaktowym formacie, który uzupełnia nowoczesne środowiska produkcyjne. Zapewniając dwa różne tryby pracy, MixTower umożliwia monitorowanie pełnego zakresu i tryb MixCube.

 Avantone MixTower pozwala na to, co najlepsze z obu światów. Płynne przełączanie między oryginalnym systemem MixCube a pełnym systemem w jednym stylowym monitorze studyjnym.

Studia używają głównie dwu- i trójdrożnych dużych monitorów zaprojektowanych do reprezentowania szerokiego zakresu referencyjnego punktu widzenia przy wyższych poziomach odsłuchu. Jednak w nowo rozwijającej się erze High Definition Audio nadal istnieje potrzeba usłyszenia, jak będzie brzmiał Twój miks podczas odtwarzania przez małe systemy z „niskimi basami”, takie jak telewizory, radia z budzikiem, komputery, samochodowe odtwarzacze stereo, stacje dokujące do iPoda. stacje itp.

Ważne jest, aby oceny miksowania opierały się częściowo na odsłuchach monitorów referencyjnych, które nie będą powodować anomalii tonalnych spowodowanych zwrotnicami lub gorszymi przetwornikami szerokopasmowymi. Szczególną uwagę zwraca się zawsze na krytyczne obszary wokalu / gitary / klawiatury średniego zakresu. W tym przypadku posiadanie pełnozakresowego monitora bez zwrotnicy jest naprawdę odkrywcze.

Avantone Mix Tower pozwala na to, co najlepsze z obu światów. Płynne przełączanie między oryginalnym systemem MixCube a pełnym systemem w jednym stylowym monitorze studyjnym. MixCube jest izolowany we własnej obudowie, identycznej z naszą dotychczasową konstrukcją, i uzupełniony o 5,25-calowy głośnik niskotonowy i wysokiej jakości transformator ruchu powietrza aktywowany załączonym przełącznikiem nożnym.

Specyfikacje
Typ systemu: aktywna (z własnym zasilaniem) para pełnozakresowa stereo
Pasmo przenoszenia systemu: 45 Hz-38 000 Hz (dostępny zakres muzyczny)
Maksymalny SPL: 106 dB przy 1 metrze (szum różowy); 108 dB przy 1 metrze przy 1% THD (1 kHz)
Wzmacniacz: klasa HD
Wysoka i średnia częstotliwość: każde 100WRMS, THD + N = 0,5%
Niska częstotliwość: 200WRMS, THD + N = 0,5%
Pasmo przenoszenia wzmacniacza: 22 Hz-40 KHz + 1 dB / - 3 dB (50 Hz-25 KHz +/- 0,25 dB)
Hałas: S / N -113 dB „A” ważony; THD + N = <0,2% przy 100W przy 4 omach.
Wysoka częstotliwość: opatentowana konstrukcja, transformator ruchu powietrza 3640 mm2
Średnia częstotliwość: opatentowana konstrukcja 4 omy 5,25 cala rama odlewana z aluminium / stożek papierowy / ekranowana, 25 mm cewka drgająca.
Niska częstotliwość: specjalnie zaprojektowane 5,25-calowe przetworniki z odlewaną aluminiową ramą, cewka drgająca 34 mm
Obudowa: konstrukcja bass-reflex / MDF 18 mm / z poliestrowym wypełnieniem akustycznym
Wejścia: XLR i TRS + 4dB zbalansowane i -10dB niezbalansowane
Czułość: wejście 0 dBu (0,775 VRMS) przy maksymalnej głośności (+ 6 dB) = 104 dB SPL
Wymiary: 190Wx475Hx255D (7,5 "x18,75" x10 ")
Waga:  10,6 kg (23,3 funta)

Akcesoria:
Przełącznik nożny
Kabel mostkowy 1/4 cala
Zewnętrzny zasilacz