Duesenberg Julia Black - gitara elektryczna ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Julia to gitara elektryczna wykonana metodą chambered, posiadająca dwa przetworniki oraz 22 progi. Progi podstrunnicy wykończone są w technologii PLEK, która jest podstawą ustawiania i szlifowania i gwarantuje niespotykane wrażenia z gry na tym instrumencie.

Julia jest stworzona dla gitarzystów, którzy poszukują stylu, artystycznej wolności i świeżego podejścia do brzmienia najwyższej jakości. Duet przetworników składający się z kultowego Duesenberg Domino P90 oraz Split/King Dual-Coil oferuje unikalne zestawienie brzmień. Wisienką na torcie jest sam design, który promieniuje czystą elegancją znanych z gitar z lat 50 i 60 ubiegłego wieku.

Julia to instrument, którego podstawą konstrukcyjną jest lite drewno mahoniowe i klonowe klasy premium. Posiada ona duże komory akustyczne, klonową płytę wierzchnią oraz elegancki, podwójny binding. Gryf natomiast został wykonany z pojedynczego kawałka drewna klonowego, palisandrowej podstrunnicy i kremowego bindingu.

Przetworniki Duesenberg Split/King Dual-Coil przy mostku daje całkowicie nowe możliwości dla Twojego brzmienia. Innowacyjny projekt cewki łączy w sobie dwa światy - singlecoil oraz humbucker, oba dostępne w każdej chwili za pomocą jednego przełącznika. Split/King Dual-Coil nie tyle co rozdziela pełnowymiarowy humbucker, aby stworzyć przetwornik singlecoil. Zamiast tego jego podstawą jest prawdziwy przetwornik single, a po przełączeniu w tryb humbucker zostaje do niego dołożona odpowiednia cewka, co w rezultacie daje odpowiednie brzmienie. Jest to kompletnie nowatorskie podejście do zawarcia tych dwóch, różnych brzmień w jednym przetworniku. Tryb Split/King Dual-Coil może zostać wybrany za pomocą przełącznika, który znajduje się pod systemem tremolo. Drugi przełącznik, który umieszczony jest równolegle, służy do przekierowania przetwornika bezpośrednio do gniazda wyjściowego, omijając wszystkie pozostałe komponenty elektryczne (direct-out).

Podstrunnica modelu Julia została ustawiona za pomocą technologii PLEK, co już samo w sobie mówi jak bardzo producent dba o swoje instrumenty.
Każda gitara Duesenberg jest obrabiana i ustawiana mechanicznie, zapewniając brak brzęczenia i najwyższej jakości grywalność na całej długości podstrunnicy. Po takiej obróbce, podstrunnica jest dodatkowo wykańczana przez profesjonalnego lutnika, który zostawia swój podpis wewnątrz instrumentu. 

Wszystkie instrumenty Duesenberga posiadają własny osprzęt, który można znaleźć jedynie w ofercie tego producenta. Jest on projektowany z największą dokładnością, aby dopracować nawet najmniejsze detale, co sprawia, że efektem końcowym jest prawdziwie unikalny instrument. Wszystkie podstrunnice w gitarach Duesenberga są konstruowane ręcznie dla optymalnej grywalności i płynnego użytkowania, za co są rozpoznawane na całym świecie.

Dodatkowo, zainstalowany system Diamond Deluxe Tremola wielokrotnie udowodnił, że jest jednym z najlepszych w swoim rodzaju zapewniając płynną pracę i niesamowitą stabilność strojenia.

Specyfikacja:

Szyjka:
Połączenie: Wklejane
Drewno: 1-częściowy klon
Szerokość: 42,5mm – 52mm
Grubość: 21mm – 24mm
Kształt: Medium D
Podstrunnica: Palisander wschodnioindyjski
Markery: Duesenberg Wing
Progi: 22 jumbo; 2,8 x 1,0mm
Menzura: 648mm / 25,5”
Pręt naciągający: Stalowy dual-action
Główka: Czarna nakładka
Korpus:
Typ: Chambered z płaską płytą wierzchnią
Drewno: Lity klon
Wymiary: 45 x 33,8 x 3,9 cm
Binding: Kremowy
Pickguard: Crystaloid
Wykończenie: Lakier poliuretanowy
Kolor: Czarny
Osprzęt:
Klucze: Duesenberg Z-Tuners
Mostek: Duesenberg Steel Saddle Bridge
System tremolo: Duesenberg Diamond Deluxe Tremola
Zaczepy paska: Duesenberg Standard (kompatybilny z systemem Straplock)
Kolor: Nikiel
Struny: Duesenberg 10/50 (010-013-017-028-042-050)
Przetworniki: 
Szyjka: Duesenberg Domino P90 z nakładką w kształcie trapezu
Mostek: Duesenberg Split/King Dual-Coil z nakładką w kształcie trapezu
Regulacja: Głośność, Ton, 3-pozycyjny przełącznik przetworników, przełącznik rozłączania przetwornika Split/King, przełącznik direct-out przetwornika Split/King
Wyposażenie: Futerał