Kategorie

Akai MPC One Gold - Samodzielna stacja robocza+ 3 lata gwarancji | 30 dni za zwrot | ekspresowa dostawa

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

‌ Przejdź do wersji samodzielnej

Doświadcz tej samej niezależnej mocy legendarnego MPC na mniejszej powierzchni.

Od bogatej melodyki i mocnych bębnów po najbardziej zaraźliwe groove'y, jeśli oczekujesz prawdziwych profesjonalnych rezultatów produkcyjnych, potrzebujesz narzędzi nowej generacji, które będą naturalnym przedłużeniem Twojej kreatywności. Wejdź do MPC One Gold, centrum produkcji muzycznej zaprojektowanego, aby wzbogacić Twoją pracę i stworzyć ostateczne samodzielne doświadczenie produkcyjne. Spędzaj mniej czasu na pokonywaniu przeszkód i przejmij kontrolę nad swoją produkcją dzięki naszemu najnowszemu produktowi z rodziny MPC.

Pełne doświadczenie RPP

Nie daj się zwieść rozmiarowi. MPC One Gold zawiera wiele funkcji i narzędzi pracy w JEDNYM potężnym uderzeniu, takich jak programowanie bitów, edycja, miksowanie efektów i instrumentów i wiele więcej. To naprawdę bezkompromisowe doświadczenie twórcze.

Sercem i duszą MPC One Gold jest ten sam wielordzeniowy procesor, co MPC X, umiejętnie połączony w kompaktową samodzielną jednostkę biurkową, która z łatwością radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. MPC One Gold zapewnia naprawdę inspirujące, praktyczne doświadczenie, gotowe do każdego zadania związanego z produkcją muzyczną. Edytuj i posiekaj próbki za pomocą gestów na jasnym 7-calowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym. Wyrażaj swoje pomysły bez wysiłku i bezpośrednio za pomocą dedykowanych pokręteł i klawiszy dotykowych, które eliminują uciążliwe menu rozwijane.

Podstawy RPP

Wszystko, czego oczekujesz od samodzielnego MPC, jest tutaj, bez kompromisów.

Z MPC One Gold, wszystkie funkcje MPC, których oczekujesz, są tutaj, idealnie ustawione z dwoma jasno określonymi celami - łatwość użycia i rozsądna praca i usprawnienie. Cztery dotykowe elementy sterujące i duży koder danych płynnie mapują krytyczne parametry. Szesnaście czułych na prędkość i nacisk padów RBG zapewnia doskonałą odpowiedź dla pełnego zakresu ekspresji. Podstawy MPC, w tym Note Repeat, Full Level, 16 Levels i dedykowane sterowanie transportem uzupełniają arsenał opcji sterowania MPC One Gold, zapewniając pełną zdolność produkcyjną.

Łączność ze studiem

MPC One Gold integruje się z Twoją kreatywną przestrzenią z całą łącznością, jakiej potrzebujesz.

MPC One Gold jest gotowy do pracy w Twoim obecnym środowisku studyjnym i będzie się rozwijał wraz z rozwojem Twoich potrzeb. Podłącz kontroler USB lub instrumenty 1⁄4-calowe z poziomem liniowym. Kontroluj swoje urządzenia MIDI oraz moduły CV / Gate i stojaki. I nie ma potrzeby martwić się o łączność, ponieważ MPC One Gold jest gotowy do pracy razem z profesjonalnym sprzętem do produkcji muzycznej.

Oprogramowanie MPC 2

Odkryj swoje kreatywne miejsce pracy dzięki naszemu przełomowemu oprogramowaniu MPC.

Przeprojektowane oprogramowanie MPC 2 firmy Akai Professional obsługuje MPC One Gold zarówno w trybie samodzielnym, jak i kontrolerze. Jest to najnowocześniejszy pakiet produkcyjny łączący możliwość sekwencjonowania 128 ścieżek, rozciąganie w czasie rzeczywistym, funkcję uruchamiania klipów, zaawansowane możliwości edycji MIDI, zgodność z VST w trybie kontrolera, działanie jako samodzielna aplikacja na komputerach Mac i PC, zaawansowane próbkowanie i funkcja edycji / nagrywania dźwięku, bezproblemowa integracja z DAW, przeprojektowany GUI i wiele więcej. Niezależnie od tego, czy szukasz wolności od komputerowej produkcji muzycznej, czy szukasz idealnego kontrolera do kreatywnych eksploracji skoncentrowanych na DAW, oprogramowanie MPC 2 zapewnia najwyższą wszechstronność adaptacyjną.

Integracja splotów

Nadeszła przyszłość treści na żądanie, a wszystko to jest dostępne w samodzielnym środowisku MPC One Gold.

Uprość przeglądanie i odsłuchiwanie próbek dzięki wbudowanej integracji Splice w MPC One Gold. Splice Sounds napędza kreatywność producentów na całym świecie dzięki milionom wysokiej jakości, bezpłatnych sampli, dźwięków, ustawień wstępnych i pętli, obejmujących każdy styl muzyczny. Dzięki natywnie wbudowanemu Splice w MPC One Gold, będziesz mieć bezpośredni dostęp do własnej biblioteki Splice bezpośrednio z dotykowego interfejsu użytkownika.

Pamięć masowa i łączność

Bezproblemowe importowanie naszych własnych próbek dzięki łączności opartej na zawartości i wbudowanej pamięci MPC One Gold.

Standardowo MPC One Gold jest dostarczany z 4 GB wewnętrznej pamięci Micro SD. Chcesz dodać własne dźwięki? MPC One Gold posiada wbudowane gniazdo kart SD i wejście USB na kciuk, co zapewnia natychmiastowy dostęp do własnych bibliotek sampli.

Pełen treści

Od uznanych przez krytyków silników syntezatorów i narzędzi do miksowania po żądane sampli i pętle - wszystko, czego potrzebujesz do natychmiastowej kreatywności, jest tutaj.

MPC One Gold jest wyposażony we własną nową bibliotekę sampli i pętli perkusyjnych, która kontynuuje tradycję MPC w zakresie mocnych, znanych w branży brzmień perkusyjnych wiodących projektantów dźwięku, w tym RawCutz, Sample Tools by CR2, F9, Decap MSX Sound Design i MVP Loops. MPC One Gold zawiera również nasze sygnowane silniki syntezatorów, Electric, Tubesynth i Bassline, a także nasz najwyższej jakości AIR FX do miksowania i masteringu. Z MPC One Gold masz wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć mocną, niezapomnianą muzykę - muzykę, która jest wyjątkowa dla Ciebie.

Co nowego w 2.8?

Nowość w nowej generacji Akai Professional

Samodzielna, wielordzeniowa seria MPC obsługuje MIDI Multi, przekształcając MPC w najlepsze centrum sekwencjonowania MIDI w studiu. Teraz możesz jednocześnie podłączyć i przekierować cały sprzęt MIDI w swoim studiu, w tym zgodne z klasą klawiatury USB, interfejsy MIDI i moduły USB do CV, doładowując możliwości we / wy. Połącz to z głębokim wewnętrznym routingiem MIDI między ścieżkami, wszechstronnym routingiem MIDI do dowolnego zgodnego z MIDI syntezatora, automatu perkusyjnego lub modułu dźwiękowego, a nawet możliwością nagrywania wielościeżkowego, a MPC stanowi bijące serce każdej konfiguracji produkcyjnej, uwalniając prawdziwą moc wszystkich koło zębate.

Inne znaczące ulepszenia w MPC 2.8 obejmują

Poprawiono taktowanie (TC), aby mieć dedykowane ustawienie włączania / wyłączania, które jest oddzielne od

Parametr podziału TC

Z samodzielnego oprogramowania sprzętowego MPC można teraz tworzyć własne mapowanie notatek dla dowolnego typu programu

Nowość w MPC 2.9 - Przedstawiamy DrumSynth

Nie można kwestionować kultowego brzmienia perkusji MPC, które uświetnia niezliczone produkcje nikczemnym trzaskiem i ponczem pożądanym przez niezliczonych światowej klasy producentów. Teraz z MPC 2.9, MPC uzbroi społeczność produkcyjną w przełomowy wybór 8 silników syntezujących, napędzających 9 niesamowitych wtyczek DrumSynth. Wypełniony niezbędnymi współczesnymi dźwiękami i wspierany przez potężne generatory dźwięku napędzane całkowicie nową syntezą FM, modelowaniem analogowym i fizycznym oraz algorytmami opartymi na próbkach, każdy zsyntetyzowany dźwięk bębna, jaki powinien mieć do dyspozycji współczesny producent, jest tutaj. DrumSynth zapewnia użytkownikom MPC potężną syntezę, niesamowite ustawienia wstępne i precyzyjne możliwości kształtowania projektów dźwiękowych, aby tworzyć własne, unikalne dźwięki.

Podobnie jak wszystkie instrumenty MPC, wtyczki DrumSynth wykorzystują udoskonalony dotykowy interfejs użytkownika, tworząc inspirującą, łatwą w użyciu przestrzeń roboczą, która przyspiesza pracę i zapewnia kontrolę, której potrzebujesz tylko za jednym dotknięciem!

Osiem silników obejmuje Kick, Snare, Clap, Hi-Hat, Crash, Ride, Tom i Percussion. Dodatkowo, dostęp do wszystkich silników można uzyskać w jednym urządzeniu obsługującym wiele trybów, co zapewnia potężny program kombinacji. Połącz to z wbudowanymi efektami dźwiękowymi, w tym transient shaper, tuning, EQ, kompresją, opóźnieniem, pogłosem i innymi, a DrumSynt, który jest gotowy do przyspieszenia pracy MPC i podniesienia twojego procesu twórczego jeszcze wyżej.


funkcje

Samodzielny MPC - nie wymaga komputera

Potężny system wielordzeniowy z MPC Live i MPC X

16 dynamicznych padów RGB

7-calowy wyświetlacz wielodotykowy o wysokiej rozdzielczości

2 GB pamięci RAM, 4 GB wbudowanej pamięci

Kontroler Mac i PC dla oprogramowania MPC (w zestawie)

Wejścia liniowe stereo

Wejście i wyjście MIDI

4 gniazda TRS CV / Gate, łącznie 8 wyjść

(1) Gniazdo USB-A 3.0 na pendrive lub kontroler MIDI

Gniazdo karty SD

Obejmuje 3-miesięczny bezpłatny dostęp do Splice *

Zawiera 8 zupełnie nowych silników syntezujących, napędzających 9 niesamowitych wtyczek DrumSynth
Klocki Gałki

(16) pady czułe na prędkość i nacisk, banki z podświetleniem RGB (8) dostępne za pomocą przycisków Pad Bank

(4) 360 ° czułe na dotyk pokrętła Q-Link

(4) Kolumny Q-Link Knob dostępne za pomocą przycisku Q-Link

(1) Enkoder 360 ° do nawigacji po wyświetlaczu i wyboru poprzez naciśnięcie

Przyciski (31) dedykowane przyciski funkcyjne; Podświetlenie czerwone, bursztynowe lub zielone

Wyświetlacz CPU

7,0 ”/ 177 mm (przekątna)

5,9 "x 3,7" / 151 x 94 mm (szerokość x wysokość)

Kolorowy wyświetlacz z podświetleniem LED i interfejsem dotykowym

Procesor: czterordzeniowy procesor ARM®

RAM: 2 GB

Pamięć masowa: 2 GB pamięci użytkownika, 2 GB wstępnie zainstalowanej zawartości

Znajomości

Moc

Wymiary

(szerokość x głębokość x wysokość)

Waga

(2) 1⁄4 ”(6,35 mm) wejścia TRS (1 para stereo) (2) 1⁄4” (6,35 mm) wyjścia TRS (1 para stereo) (1) 1⁄8 ”(3,5 mm) wyjście słuchawkowe stereo (1) 5-pinowe wejścia MIDI

(1) 5-stykowe wyjścia MIDI (4) wyjścia CV / Gate (1) port USB typu A (1) port USB typu B (1) gniazdo kart SD

(1) wejście zasilacza

przez zasilacz: 19 V, 3,42 A, centralnie dodatni, w zestawie

10,7 ”x 10,7” x 2,1 ”272 x 272 x 53 mm

4,7 funta 2,1 kg
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz