Kategorie

‌EDITORSKEYS - PRO TOOLS KEYBOARD COVERS (FOR MACBOOK PRO 2016-2019)

Opis produktu:

Nakładka na klawiaturę do komputerów MacBook i iMac do oprogramowania Avid Pro Tools 

Najlepszym sposobem na przyspieszenie edycji w programie Pro Tools jest zakup nakładki na klawiaturę dedykowanej do oprogramowania Pro Tools firmy Avid.

Te niezwykłe nakładki oferują wszystkie skróty klawiaturowe oprogramowania Pro Tools i znajdują się one dokładnie tam, gdzie być powinny – pod Twoimi palcami.

Przyspiesz swoje prace edycyjne 

Nakładki klawiaturowe do programu Pro Tools zawierają wszystkie skróty klawiaturowe Pro Tools wraz z tekstem skrótu, ikoną skrótu, standardową literą do pisania oraz oznakowania kolorystyczne. 

Na czym polega oznakowanie kolorystyczne?

Oznakowanie kolorystyczne to zgrupowanie podobnych narzędzi pod tym samym kolorem klawiszy. Ta metoda pozwala na wzrokową lokalizację poszczególnych narzędzi, dzięki czemu znajdujemy je szybciej i proces edycji jest sprawniejszy. Nawet do 40% szybszy niż przedtem. 

Pełna ochrona 

Nakładka na klawiaturę do programu Pro Tools stanowi dodatkową warstwę chroniącą Twojego MacBook’a lub iMac’a. Wiele osób przeżyło horror po rozlaniu kawy czy innego płynu na klawiatury swoich Mac’ów, co często powodowało uszkodzenie laptopa oraz utratę wszystkich danych tam zawartych. Nakładka to dodatkowa wodoodporna warstwa ochronna, które może zapobiegać takim wypadkom.  

Chroni ona także od zanieczyszczeń, kurzu, bakterii i zarazków. A co najważniejsze – wszystkie nakładki są w pełni zmywalne.

Dlaczego nakładka wygląda inaczej niż moja klawiatura ?

Zaprojektowaliśmy specjalne nakładki, które będą pasować do wszystkich klawiatur z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Europy, możesz więc być pewien, że Twoja nakładka będzie idealnie spasowana! (jak rękawiczka ale na klawiaturę.) Forma została zaprojektowana tak, by pasowała do wszystkich klawiszy, bez względu na region świata.

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz