Kategorie

Softube American Class A - Symulacja brzmienia

Opis produktu:

"UWAGA! Po otrzymaniu licencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827)."
Symulacja brzmienia legendarnej, amerykańskiej konsolety, zawiera bramkę, transient designer, EQ, kompresor i sekcję drive, kompatybilna z Console 1 [standalone oraz VST]


Softube American Class A to kolejny wyjątkowo udany produkt Softube, która to firma stara się nadążyć za tempem narzuconym przez Acustica Audio. Ma jednak tę przewagę, że oferuje sprzętowy kontroler Console 1, a to dla wielu realizatorów, którzy wolą operować gałkami niż myszką, ma olbrzymie znaczenie.


Średnie zużycie mocy obliczeniowej w MacBook Pro to ok. 2% na pojedynczą instancję wtyczki. To kolejny przyczynek do tego, by uznać ją za procesor do pracy na grupach bądź stemach. Większość realizatorów preferuje stosowanie różnych procesorów do różnych zadań, ale zaręczam, że American Class A jest w stanie całkowicie zastąpić kilka wtyczek do kształtowania transjentów, charakteru brzmieniowego i dynamiki. A jeśli do tego mamy Console 1, to praca staje się równie satysfakcjonująca i efektywna brzmieniowo, jak podczas pracy na konsolecie analogowej.

"UWAGA! Po otrzymaniu licencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827)."

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz