Steinberg Cubase Artist 11 wersja elektroniczna‌ + Klawiatura EDITORSKEYS - CUBASE KEYBOARD MAC/WIN (SLIMLINE)

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Klawiatura z serii Slimline do programu Cubase

Pokochasz nagrywanie, kolejny raz

Na pewno uwielbiasz edytowanie w programie Cubase, ale tak naprawdę, czyż nie byłoby wspaniale zaoszczędzić wiele czasu na każdej sesji nagraniowej nadal osiągając takie same wyniki?

  • Szybsza edycja oznacza łatwiejszą i bardziej produktywną codzienną pracę.
  • Klawiatura z najczęściej używanymi skrótami.
  • Profesjonalny, studyjny wygląd. Robi wrażenie na klientach, poprawia komfort i przebieg pracy.
  • Kompatybilność z komputerami Mac i PC (wymagane jest gniazdo USB.)

Klawiatura firmy Editors Keys zaprojektowana specjalnie do programu Cubase i jest kompatybilna ze wszystkimi wersjami oprogramowania Cubase firmy Steinberg, a także jest w pełni kompatybilna  zarówno z komputerami PC jak i Mac wyposażonymi w gniazdo USB. 

Potęga w Twoich rękach.

Nowa klawiatura do programu Cubase daje błyskawiczny dostęp do wszystkich głównych narzędzi programu, oszczędzając czas i wysiłek związany z przeglądaniem instrukcji obsługi, przeczesywaniem różnych menu i pasków z narzędziami. Oprócz oszczędności czasu i tym samym pieniędzy, zrobisz także duże wrażenie na swoich klientach przekształcając swój standardowy pokój w profesjonalne studio. Każdy klawisz zawiera także tekst skrótu oraz standardowy klawiaturowy znak literowy do łatwego pisania tekstów.

Czy wiesz, że kiedy jesteś w swoim studiu i pracujesz nad ostatnim projektem, spędzasz około 30% czasu na klikanie w różnych menu i paskach narzędzi programu Cubase?

To nie tylko nasza opinia ...

Dołączysz do grupy ponad 30,000 edytorów muzycznych na całym i zaczniesz sam zadawać sobie pytanie – jak mogłem dotąd pracować bez tego urządzenia? To idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów, którzy poważnie podchodzą do fazy produkcyjnej swoich nagrań. Przywitaj nowego, najlepszego przyjaciela. 

Patrząc na profesjonalne studio nagrań, pośrodku wielu innych znakomitych urządzeń i sprzętów, na pewno zdarzyło Ci się widzieć naszą klawiaturę dedykowaną do programu Cubase, będącą w samym centrum dowodzenia procesu edycyjnego. Teraz czas na Ciebie, by w końcu uwolnić się od myszki!