Numark M101USB Black - mikser 2 kanałowy ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

630.00 zł
Idź do sklepu
Supersound.pl - Sklep Muzyczny
Supersound.pl - Sklep Muzyczny

Krakowiaków 64A
02-255 Warszawa

tel: +48 22 12 303 77
www.supersound.pl
Napisz email

Opis produktu:

Szybko wstawaj i działaj na każdym koncercie.
GOTOWY NA CYFROWE LUB ANALOGOWE
DJ-e ​​zawsze potrzebują niezawodnego miksera. M101USB idealnie pasuje do rachunku jako wysoce adaptowalny mikser dwukanałowy dla praktycznie każdego DJ-a. M101USB pozwala szybko rozpocząć pracę, niezależnie od tego, czy używasz komputera, gramofonu czy płyty CD. M101USB doskonale sprawdzi się na weselach, imprezach, w klubach i wszystkim pomiędzy.

MIKSUJ MUZYKĘ NA SWOI SPOSÓB
Zarówno początkujący, jak i doświadczeni DJ-e, którzy potrzebują trwałego dwukanałowego rozwiązania wyposażonego w USB, uznają M101USB za idealne dopasowanie. M101USB opiera się na dwukanałowym mikserze M101 z dodatkiem łatwego w użyciu interfejsu audio USB dla DJ-ów, którzy chcą mieć możliwość pracy z komputerem, a także z tradycyjnymi analogowymi wejściami/wyjściami.
 

MOŻLIWOŚĆ PODGINANIA
Poza prostym miksowaniem, M101USB ma wbudowany korektor, dzięki czemu możesz precyzyjnie dostroić swój miks w zależności od pomieszczenia lub samych ścieżek. Dołączone są dwie pary przełączalnych wejść Phono/Line wraz z crossfaderem, wejściem mikrofonowym ¼” i wyjściem liniowym stereo RCA do podłączenia do wzmacniacza, aktywnych głośników lub innego miksera. M101USB można zamontować w stojaku i cechuje się legendarną wytrzymałością klasy przemysłowej firmy Numark.

POŁĄCZ SIĘ
Podłączenie M101USB do komputera jest bardzo proste za pomocą jednego kabla USB. Po podłączeniu możesz używać komputera jako źródła dźwięku lub nagrywać swoje zestawy bezpośrednio na dysk twardy komputera. Jeśli jesteś komputerowym DJ-em w ruchu i potrzebujesz solidnej, niezawodnej dwukanałowej wydajności, nie szukaj dalej niż mikser M101USB.

CECHY
Dwukanałowy mikser do montażu w stojaku z USB
Wbudowany dźwięk USB do odtwarzania lub nagrywania na komputerze
Dwie pary wejść Phono/Line
Wbudowany 2-pasmowy korektor do szybkiego i łatwego dostrajania dźwięku
Wejście mikrofonowe 1/4 cala do narracji i ogłoszeń
Wyjście stereo do łatwego podłączenia do wzmacniaczy, aktywnych głośników lub innego miksera
Zgodny z klasą: ten produkt jest natychmiast kompatybilny z każdą obecną i przyszłą wersją systemów Mac OS X i iOS oraz z systemami operacyjnymi Windows (98SE i nowsze).
ZAWIERA
Mikser M101USB
Zasilacz
Skrócona instrukcja obsługi