‌Hughes & Kettner GrandMeister Deluxe 40 Head - wzmacniacz gitarowy ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

‌Najmądrzejszy wzmacniacz lampowy, jaki kiedykolwiek widział świat.

GrandMeister Deluxe 40 łączy w sobie całkowicie lampowe brzmienia i inteligentne funkcje sterowania w niezwykle grywalnym pakiecie! Oprócz mnóstwa niesamowitych dźwięków, każde ustawienie pokrętła i przełącznika w GrandMeister Deluxe 40 można łatwo zapisać, zapisać i przywołać za naciśnięciem jednego przycisku, a ustawienia efektów na pokładzie o jakości studyjnej są zapisywane wraz ze wzmocnieniem. i wartości pokrętła EQ. To czysta magia tonalna…

Technologia Deluxe Tone

Czy możesz sobie wyobrazić natychmiastowy dostęp do dowolnego kultowego, całkowicie lampowego brzmienia gitary, jaki możesz sobie wyobrazić? GrandMeister Deluxe 40 zapewnia dokładnie to - oszałamiające doznania dźwiękowe i zupełnie nowy poziom jakości brzmienia gitary - dzięki technologii Deluxe Tone, która łączy przełomowe postępy w projektowaniu obwodów ze znanymi możliwościami kształtowania brzmienia, a wszystko to zainspirowane naszym flagowym TriAmp Mark 3. Od błyszczącego vintage czystego do gardłowego chrupania, mocnego brązowego brzmienia i miażdżących poziomów całkowitego wzmocnienia, swobody dźwiękowej po naciśnięciu przycisku z GrandMeister Deluxe 40!

Zapisz swoje ulubione brzmienia lampowe za naciśnięciem jednego przycisku

Zapisywanie i przywoływanie ulubionych brzmień GrandMeister Deluxe 40 jest wygodnym ćwiczeniem dzięki opcjonalnej płycie FSM-432 MK III MIDI, która umożliwia przechowywanie do 128 presetów i przywoływanie ich za dotknięciem palca. Wszystkie parametry wzmacniacza są zapisywane, w tym ustawienia wzmocnienia, EQ i wszystkich efektów, co daje praktycznie niewyczerpaną bibliotekę różnych dźwięków. Wartości puli są zapisywane dzięki naszej genialnej technologii Smart Rotary Control - która pozwala nam również utrzymywać panel GM40 w czystości i łatwy w użyciu, mając tylko 9 potencjometrów zamiast 14 na kanał! 

Kanały i FX

GrandMeister Deluxe 40 zapewnia kanał i efekt towarzyszący pasujący do każdego stylu sześciu strun. Kanały Clean, Crunch, Lead i Ultra można wyrzeźbić według własnego uznania za pomocą potężnego korektora i kontroli wzmocnienia - i nie zapomnij o Boost, który wybija określone częstotliwości do 11, aby zapewnić ci szybsze, bardziej kremowe lub mocniejsze tony, w zależności od na wybranych ustawieniach. Co więcej, możesz nakładać na siebie wiązki studyjnej jakości efektów pogłosu, opóźnienia i modulacji (do wyboru chorus, flanger, phaser i tremolo), aby przenieść swój dźwięk na nowy poziom!

Niesamowite dźwięki nagrane w całości na lampie bez mikrofonów

Red Box AE to najnowsza wersja naszego wielokrotnie nagradzanego DI boxa z emulacją głośników - i jest wbudowana w GrandMeister Deluxe 40, co oznacza, że nigdy nie będziesz musiał martwić się o to, gdzie ponownie umieścić mikrofon kabinowy, na scenie lub w studio! Emulacja Ambience Red Box AE, sterowana przez DSP, autentycznie naśladuje wypełniający pomieszczenie dźwięk kabiny 4 × 12 i zapewnia ultra-bezpośredni atak czystego brzmienia lampowego, dotykając sygnału między wzmacniaczem mocy a Power Soak.

Rock on Stage. Graj w domu. Nagrywaj w nocy.

Luksusowe wyposażenie GrandMeister Deluxe 40 i inteligentne funkcje, takie jak wbudowany system namaczania mocy, zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkołysać największe sceny świata, cieszyć się dźwiękiem Deluxe przy przyjemnej głośności pokoju w domu i cicho uchwycić mrowienie kręgosłupa w nocy bez kabiny lub mikrofon. To jest naprawdę ostateczny wzmacniacz lampowy do wszystkiego!

Aplikacja na iPada: GM40 REMOTE

Chcesz zdalnie sterować brzmieniami wszystkich lamp w czasie rzeczywistym? Bezpłatna aplikacja GM40 REMOTE na iPada umożliwia to właśnie dzięki GrandMeister Deluxe 40. Niezależnie od tego, czy jesteś na scenie, w studio czy w sali prób, możesz teraz oglądać, dotykać i sterować wszystkimi funkcjami wzmacniacza na jednym poręcznym ekranie, Możesz także tworzyć kopie zapasowe, przechowywać i udostępniać wszystkie swoje ulubione dźwięki - a nawet możesz uczynić cały proces bez kabli, korzystając z naszego poręcznego bezprzewodowego interfejsu MIDI WMI-1.

 • KANAŁY    Clean, Crunch, Lead, Ultra
 • MOC    40 watów
 • MOC SOAK    20, 5, 1, 0 watów
 • WZMACNIACZ    4 x EL84
 • PREAMP    3 x 12AX7
 • TSC    tak
 • PĘTLA EFEKTÓW    Szeregowy, przełączalny
 • REVERB    Cyfrowy pogłos sprężynowy
 • MULTI-FX    Tap-Delay, modulacja (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo)
 • MIDI    Wejście, wyjście / przejście
 • CZERWONE PUDEŁKO    RED BOX AE (emulacja atmosfery)
 • PRZEŁĄCZNIK NOŻNY    FSM-432 MK III (opcjonalnie)
 • FUNKCJE PRZEŁĄCZANIA    Ustawienia wstępne / kanały, wzmocnienie, opóźnienie, modulacja
 • CECHY SZCZEGÓLNE    Technologia Deluxe Tone, Preset / Global Power Soak, Noise Gate, Smart Rotary Controls
 • WYJŚCIA GŁOŚNIKOWE    1 x 8-16 Ω
 • WYMIARY    445 x 170 x 150 mm
 • WAGA    7,7 kg
 • POKRYWA OCHRONNA    W zestawie miękka torba