MOOG Sound Studio: Mother-32 & DFAM - zestaw I Expresowa wysyłka I 30 dni na zwrot !!

Opis produktu:

‌Gotowy na kolejny krok w swojej drodze do syntezy analogowej? 

Moog Sound Studio to kompleksowy pakiet półmodularnych syntezatorów i akcesoriów stworzonych, aby zapewnić użytkownikom dostęp do całego sprzętu, kable, akcesoria, kreatywne inspiracje i narzędzia edukacyjne potrzebne do wejścia w świat syntezy analogowej lub do kontynuacji odkrywania dźwięku w nowy, wciągający sposób. Wszystko, czego potrzebujesz, to słuchawki lub głośniki i możesz zacząć!

Opracowanie przez firmę Moog kompletnej stacji eksploracji dźwięku, jaką jest Moog Sound Studio, jest bezpośrednią odpowiedzią na wieloletnie opinie rosnącej społeczności miłośników syntezatorów. Kompleksowe rozwiązanie do rozpoczęcia lub kontynuacji podróży w profesjonalnym projektowaniu dźwięku, zawiera wszystko, czego potrzebuje twórca, aby móc tworzyć w domu lub w studiu.

Stworzone, aby być razem

Syntezatory Moog Mother-32 i DFAM to idealne połączenie, więc warto wyposażyć w nie każde studio muzyczne. Mother-32 to wszechstronny syntezator do zastosowań live i produkcji, z potężnym sekwencerem krokowym i 64 slotami pamięci sekwencji. Jego klasyczne surowe brzmienie analogowe dostarcza głębokiego basu i potężnych leadów, tworząc doskonałe uzupełnienie bogatych analogowych rytmów i perkusyjnych patternów DFAM. Te syntezatory, równie imponujące same w sobie, stają się naprawdę magiczne po połączeniu w jeden system. Łącząc razem Mother-32 i DFAM, powstaje wyjątkowa symbioza dźwiękowa, która odblokowuje nowe możliwości i wyzwala nowe pomysły.

Wszystko, czego potrzebujesz

Wraz z duetem półmodularnych syntezatorów analogowych, każde Moog Sound Studio zawiera mikser sumujący stereo z 3-drożną dystrybucją mocy, aby zapewnić elastyczne kierowanie sygnału i wygodne zasilanie całego systemu z jednego źródła. W zestawie znajduje się również organizer kabli krosowych, seria ćwiczeń z przewodnikiem, gry eksploracyjne, eksperymentalne arkusze krosowania, pomysłowe grafiki studyjne i wiele innych, abyś mógł wyposażyć swoje studio i przenieść swoje umiejętności syntezy na wyższy poziom. Oczywiście wszystkie kable i akcesoria potrzebne do wszelkich połączeń są również dołączone!

Oprawa graficzna, która angażuje Twoje zmysły i wzbogaca Twoją brzmieniową podróż

Aby wizualnie ożywić ten magiczny świat analogowych syntezatorów, ilustratorzy Jim Stoten (Mother-32 i DFAM) i Philip Lindeman (Subharmonicon i DFAM) zaprojektowali niestandardową grafikę w postaci sylwetek, plakatów i innych interaktywnych obiektów, które towarzyszą każdemu zestawowi instrumentów. Materiały te zostały stworzone, aby być stałym źródłem inspiracji dla użytkowników podczas odkrywania dźwięków w zupełnie nowym, kreatywnym środowisku.

Moog Sound Studio wykorzystuje magiczne środowisko i praktyczne podejście do poszerzania wiedzy o instrumentach Moog, które można zobaczyć podczas wydarzeń muzycznych na całym świecie, przedstawiając je w sposób, który pozwala odkrywać syntezę z radością i pewnością w zaciszu własnego domu lub studia. 

To ekscytujący czas, aby być częścią rosnącej społeczności miłośników syntezatorów. Moog Sound Studio jest tutaj, aby zapewnić doświadczenie, które uczy i inspiruje miłośników syntezatorów przez cały czas trwania ich twórczej podróży. 

CO JEST W PUDEŁKU?

Mother-32  

Mother-32 to intuicyjny półmodularny syntezator z możliwością rozszerzenia, który dodaje surowe brzmienie analogowe, potężne sekwencjonowanie i rozległą łączność do dowolnego kreatywnego, elektronicznego lub modułowego ekosystemu. Mother-32 wyróżnia się klasycznymi analogowymi basami i leadami oraz potężnym sekwencjonowaniem krokowym z pamięcią patternów. 

DFAM 

DFAM (Drummer From Another Mother) to półmodularny analogowy syntezator perkusyjny, który umożliwia ekspresyjne, praktyczne podejście do tworzenia przebiegów perkusyjnych. DFAM wyróżnia się bogatym elektronicznym brzmieniem perkusyjnym i organicznym analogowym sekwencjonowaniem. 

Osobisty mikser sumujący stereo i kable instrumentalne 

4-wejściowy, analogowy mikser sumujący (1/4 ”IN, 1/8” stereo OUT) oferuje konfiguracje mono lub stereo w celu uzyskania wszechstronnych opcji routingu, a wbudowany trójdrożny hub dystrybucji zasilania zapewnia je w całym Moog Sound Studio. Dołączone kable instrumentalne są dostępne w różnych długościach i kolorach, aby dopełnić system i zmniejszyć bałagan. 

Dwupoziomowy zestaw rack 

Możesz w wygodny sposób łączyć ze sobą oba syntezatory i mikser sumujący w jeden połączony system, aby zmaksymalizować przestrzeń studyjną i uzyskać optymalną łączność możesz ustawić instrumenty w pionie. 

Organizer kabli i niestandardowy zestaw kabli krosowych 

Dołączony organizer kabli krosowych łączy się z dwupoziomowym stelażem lub montuje się bezpośrednio na dowolnej ścianie, dzięki czemu kable są uporządkowane, a to zapewnia bezproblemową i płynną pracę. Niestandardowy zestaw kabli krosowych został wybrany pod względem długości, kolorów i ilości, aby zmaksymalizować możliwości systemu. 

Ćwiczenia z przewodnikiem, gry eksploracyjne i eksperymentalne arkusze krosowe 

Nauka syntezy nie musi onieśmielać! Dołączone gry i materiały edukacyjne pozwalają graczowi odkrywać świat syntezy we własnym tempie. Szczegółowe i zabawne ćwiczenia opracowane z artystami, którzy najlepiej znają te instrumenty, mają na celu przyspieszenie zdobywania wiedzy na temat syntezy poprzez nabywanie nowych umiejętności wspierających twoją ciągłą praktykę. Jest to idealny punkt wyjścia dla początkujących oraz źródło inspiracji dla doświadczonych profesjonalistów. 

Grafika artystyczna 

Cała oryginalna grafika, stworzona przez Jima Stotena (M32 / DFAM) i Philipa Lindemana (SUBH / DFAM), została starannie zaprojektowana, aby pomóc użytkownikom w odkrywaniu nowych, pełnych wyobraźni światów. Postacie, plakaty i przedmioty towarzyszące każdemu Moog Sound Studio łączą się przekształcając każdą przestrzeń we wciągające, kreatywne środowisko. 

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz