MOOG Sound Studio: DFAM & Subharmonicon‌ - Zestaw Moog Sound Studio I Expresowa wysyłka I 30 dni na zwrot !!

6952.00 zł
Idź do sklepu
Supersound.pl - Sklep Muzyczny
Supersound.pl - Sklep Muzyczny

Połczyńska 51
01-336 Warszawa

tel: +48 22 12 303 77
www.supersound.pl
Napisz email

Opis produktu:

MOOG Sound Studio: DFAM & Subharmonicon

Moog Sound Studio: DFAM i Subharmonicon

Moog Sound Studio to kompletne studio syntezy analogowej w pudełku. Potrzebujesz tylko pary słuchawek!

Gotowy na kolejny krok w swojej drodze do syntezy analogowej? 

Moog Sound Studio to kompleksowy pakiet półmodularnych syntezatorów i akcesoriów stworzonych, aby zapewnić użytkownikom dostęp do całego sprzętu - kabli, akcesoriów, kreatywnych inspiracji i narzędzi edukacyjnych potrzebnych do wejścia w świat syntezy analogowej lub do kontynuacji odkrywania dźwięków w nowy, wciągający sposób. Wszystko, czego potrzebujesz, to słuchawki lub głośniki i możesz zacząć!

Opracowanie przez firmę Moog kompletnej stacji eksploracji dźwięku, jaką jest Moog Sound Studio, jest bezpośrednią odpowiedzią na wieloletnie opinie rosnącej społeczności miłośników syntezatorów. Kompleksowe rozwiązanie do rozpoczęcia lub kontynuacji podróży w profesjonalnym projektowaniu dźwięku, zawiera wszystko, czego potrzebuje twórca, aby móc tworzyć w domu lub w studiu.

Stworzone, aby być razem

Syntezatory Moog Subharmonicon i DFAM to magiczne połączenie. Subharmonicon to bogaty kalejdoskop brzmieniowy, który składa się z 6-tonowych kształtów akordów subharmonicznych i sekwencji polirytmicznych, podczas gdy DFAM prezentuje inspirujące nowe podejście do syntezy perkusji i tworzenia wzorów rytmicznych. Chociaż każdy instrument jest wyjątkowo potężny sam w sobie, połączenie ich w parę tworzy nowe doświadczenie, które jest większe niż suma jego części. Połącz je razem, aby tworzyć nowe dźwięki, odblokowywać nowe zachowania, synchronizować wzory i odkrywać nieskończone możliwości dźwiękowe.

Wszystko, czego potrzebujesz

Wraz z duetem półmodularnych syntezatorów analogowych, każde Moog Sound Studio zawiera mikser sumujący stereo z 3-drożną dystrybucją mocy, aby zapewnić elastyczne kierowanie sygnału i wygodne zasilanie całego systemu z jednego źródła. W zestawie znajduje się również organizer kabli krosowych, seria ćwiczeń z przewodnikiem, gry eksploracyjne, eksperymentalne arkusze krosowania, pomysłowe grafiki studyjne i wiele innych, abyś mógł wyposażyć swoje studio i przenieść swoje umiejętności syntezy na wyższy poziom. Oczywiście wszystkie kable i akcesoria potrzebne do wszelkich połączeń są również dołączone!

Oprawa graficzna, która angażuje Twoje zmysły i wzbogaca Twoją brzmieniową podróż

Aby wizualnie ożywić ten magiczny świat analogowych syntezatorów, ilustratorzy Jim Stoten (Mother-32 i DFAM) i Philip Lindeman (Subharmonicon i DFAM) zaprojektowali niestandardową grafikę w postaci sylwetek, plakatów i innych interaktywnych obiektów, które towarzyszą każdemu zestawowi instrumentów. Materiały te zostały stworzone, aby być stałym źródłem inspiracji dla użytkowników podczas odkrywania dźwięków w zupełnie nowym, kreatywnym środowisku.

Moog Sound Studio wykorzystuje magiczne środowisko i praktyczne podejście do poszerzania wiedzy o instrumentach Moog, które można zobaczyć podczas wydarzeń muzycznych na całym świecie, przedstawiając je w sposób, który pozwala odkrywać syntezę z radością i pewnością w zaciszu własnego domu lub studia. 

To ekscytujący czas, aby być częścią rosnącej społeczności miłośników syntezatorów. Moog Sound Studio jest tutaj, aby zapewnić doświadczenie, które uczy i inspiruje miłośników syntezatorów przez cały czas trwania ich twórczej podróży. 

CO JEST W PUDEŁKU? 

Subharmonicon

Subharmonicon to półmodularny polirytmiczny syntezator analogowy, który wykorzystuje 6-tonowy silnik dźwiękowy i wielowarstwowy generator zegara do eksploracji świata subharmonii, polirytmii i unikalnych relacji, które wspólnie tworzą. Subharmonicon wyróżnia się unikalnymi kształtami akordów subharmonicznych i skomplikowanym sekwencjonowaniem polirytmicznym. 


DFAM 

DFAM (Drummer From Another Mother) to pół-modularny analogowy syntezator perkusyjny, który umożliwia ekspresyjne, praktyczne podejście do tworzenia przebiegów perkusyjnych. DFAM wyróżnia się bogatym elektronicznym brzmieniem perkusyjnym i organicznym analogowym sekwencjonowaniem. 

Osobisty mikser sumujący stereo i kable instrumentalne 

4-wejściowy, analogowy mikser sumujący (1/4 ”IN, 1/8” stereo OUT) oferuje konfiguracje mono lub stereo w celu uzyskania wszechstronnych opcji routingu, a wbudowany 3-drożny hub dystrybucji zasilania zapewnia je w całym Moog Sound Studio. Dołączone kable instrumentalne są dostępne w różnych długościach i kolorach, aby dopełnić system i zmniejszyć bałagan. 

Dwupoziomowy zestaw rack 

Możesz w wygodny sposób łączyć ze sobą oba syntezatory i mikser sumujący w jeden połączony system, aby zmaksymalizować przestrzeń studyjną i uzyskać optymalną łączność możesz ustawić instrumenty w pionie. 

Organizer kabli i niestandardowy zestaw kabli krosowych 

Dołączony organizer kabli krosowych łączy się z dwupoziomowym stelażem lub montuje się bezpośrednio na dowolnej ścianie, dzięki czemu kable są uporządkowane, a to zapewnia bezproblemową i płynną pracę. Niestandardowy zestaw kabli krosowych został wybrany pod względem długości, kolorów i ilości, aby zmaksymalizować możliwości systemu. 


Ćwiczenia z przewodnikiem, gry eksploracyjne i eksperymentalne arkusze krosowe 

Nauka syntezy nie musi onieśmielać! Dołączone gry i materiały edukacyjne pozwalają graczowi odkrywać świat syntezy we własnym tempie. Szczegółowe i zabawne ćwiczenia opracowane z artystami, którzy najlepiej znają te instrumenty, mają na celu przyspieszenie zdobywania wiedzy na temat syntezy poprzez nabywanie nowych umiejętności wspierających twoją ciągłą praktykę. Jest to idealny punkt wyjścia dla początkujących oraz źródło inspiracji dla doświadczonych profesjonalistów. 

Grafika artystyczna 

Cała oryginalna grafika, stworzona przez Jima Stotena (M32 / DFAM) i Philipa Lindemana (SUBH / DFAM), została starannie zaprojektowana, aby pomóc użytkownikom w odkrywaniu nowych, pełnych wyobraźni światów. Postacie, plakaty i przedmioty towarzyszące każdemu Moog Sound Studio łączą się przekształcając każdą przestrzeń we wciągające, kreatywne środowisko. 


AUDIO

Nowa kompilacja EP: Explorations in Analog Synthesis

Explorations in Analog Synthesis to nowa, składająca się z siedmiu utworów EP, stworzona w celu zademonstrowania potężnego analogowego brzmienia i nieskończonych możliwości brzmieniowych obu kombinacji syntezatorów Moog Sound Studio. 

Ta przełomowa kompilacja oryginalnych kompozycji muzyki elektronicznej zawiera perkusyjny kolaż downtempo zespołu Bonobo, neo-soulowy hymn Petera Cottontale, zachwycający dron wokalny Julianny Barwick i nie tylko. Każdy utwór został zbudowany wokół instrumentów i akcesoriów zawartych w wybranym przez każdego artystę Moog Sound Studio: Mother-32 i DFAM lub Subharmonicon i DFAM. 

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz