‌beyerdynamic Lagoon ANC Traveller - Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z redukcją szumów czarne I Expresowa wysyłka I 30 dni na zwrot

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

‌Zamknięte słuchawki Bluetooth z aktywną redukcją szumów (ANC) i personalizacją brzmienia. Kolor obudowy/nauszników: niebiesko-czarny.

Słuchawki Lagoon ANC to połączenie doskonałego brzmienia i innowacyjnej technologii. Lagoon ANC dostarczają znakomitego dźwięku, niezależnie od tego, czy funkcja redukcji szumów jest aktywowana. Brzmienie słuchawek można personalizować z wykorzystaniem aplikacji beyerdynamic MIY. Bazuje ona na unikalnej technologii personalizacji brzmienia MOSAYC, opracowanej na podstawie badań Mimi Hearing Technologies. Ponadto aplikacja umożliwia także kontrolę odsłuchu, co pozwala użytkownikowi na ochronę słuchu. Aplikacja dostępna jest dla urządzeń z systemami Apple iOS i Android i jest do pobrania w sklepach Apple App Store i Google Play.

Słuchawki Lagoon ANC pracują z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii Bluetooth® ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi ten typ transmisji danych, tj. smartfonami, tabletami lub komputerami. Zasięg do 10 metrów zapewnia komfortowe użytkowanie. Transmisja Bluetooth® jest praktycznie bezstratna dzięki wykorzystaniu następujących kodeków: Qualcomm® aptX™ Low Latency (do transmisji dźwięku z minimalnym opóźnieniem) lub aptX™ i AAC. W przypadku gdy dane urządzenie nie wspiera technologii Bluetooth® lub stan baterii jest zbyt niski, słuchawki można połączyć za pomocą znajdującego się w zestawie kabla mini jack (3,5 mm).

Słuchawki Lagoon ANC posiadają zamkniętą konstrukcję, co zapobiega przedostawaniu się dźwięków otoczenia do ucha użytkownika, jak również przenikaniu muzyki na zewnątrz. Funkcja cyfrowej Aktywnej Redukcji Szumów (ANC) opartej o technologię hybrydową pozwala łatwo wytłumić niepożądany hałas z dwoma poziomami intensywności tłumienia. Funkcja ta działa szczególnie dobrze przy niskich częstotliwościach, występujących zazwyczaj w pociągach lub samolotach, co czyni podróżowanie szczególnie komfortowym.

Lagoon ANC wyposażone są w innowacyjny system Light Guide. 3 kolory podświetlania wnętrza nauszników wskazują status pracy urządzenia (pomarańczowy – włączenie, niebieski – parowanie, czerwony – wyłączanie). Słuchawki posiadają także wbudowany mikrofon z zaimplementowaną technologią Qualcomm® cVc™, zapewniającą doskonałą klarowność mowy. Na prawej słuchawce znajduje się panel dotykowy umożliwiający kontrolę odtwarzania multimediów i rozmów telefonicznych. Dodatkowo urządzenie sygnalizuje komunikatami głosowymi w języku angielskim lub niemieckim m.in. stan baterii. Ładowanie wbudowanej baterii odbywa się poprzez gniazdo USB-C.


Do słuchawek dołączany jest także wysokiej jakości futerał, umożliwiający łatwe przechowywanie.


Główne cechy:

 • Innowacyjna personalizacja brzmienia MOSAYC (poprzez aplikację MIY)
 • Najlepszy dźwięk w tej klasie słuchawek
 • Wyjątkowy komfort użytkowania dzięki wysokiej jakości nausznikom
 • Dwustopniowa cyfrowa Aktywna Redukcja Szumów (ANC)
 • Kontrola odtwarzania za pomocą panelu dotykowego
 • System beyerdynamic Light Guide do sygnalizowania statusu pracy
 • Zaimplementowana technologia Bluetooth® 4.2 z kodekami audio: Qualcomm® aptX™ Low Latency, aptX™, AAC
 • Wbudowany mikrofon z technologią Qualcomm® cVc™ dla wyjątkowej klarowności mowy
 • Zasięg do 10m
 • Czas pracy Bluetooth® do 45 godzin (przy wyłączonym ANC)
 • Ładowanie via USB-C
 • Kolor obudowy/nauszników: Traveller (niebieska czerń/czarny) Explorer (szary/brązowy)
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz