NOVATION MiniNova + ORYGINALNY POKROWIEC- Instrukcja PL

1950.00 zł
Idź do sklepu
Supersound.pl - Sklep Muzyczny
Supersound.pl - Sklep Muzyczny

Krakowiaków 64A
02-255 Warszawa

tel: +48 22 12 303 77
www.supersound.pl
Napisz email

Opis produktu:

Novation MiniNova to kompaktowy syntezator przeznaczony zarówno na scenę jak i do studia. Silnik syntezy, efekty i filtry zaczerpnięto z większego syntezatora Novation UltraNova. Na pokładzie znajduję się 256 niesamowitych barw, z szybkim dostępem do zmiany patchy, pogrupowanych wg stylistyki oraz porządkowo. Wybrany dźwięk może być modulowany za pomocą 4 gałek, gałki filtra i ośmiu programowalnych przycisków "animate" co daje bardzo duże możliwości kreowania dźwięku w czasie rzeczywistym. Mininova to instrument 18 głosowy wyposażony w klawiaturę mini 37 klawiszy.

Główne cechy:

Silnik syntezy, efekty i filtry z Novation UltraNova.
Mininova wyposażona jest tajną broń: VocalTune. Mów lub śpiewaj do mikrofonu, a twój głos zostanie automatycznie dostrojony do dźwięków granych na klawiaturze.  
Moduluj swoje dźwięki w czasie rzeczywistym za pomocą pięciu pokręteł lub ośmiu przycisków "animate" i kół modulacji i pitchband.    
256 niesamowitych barw. Szybka nawigacja barw wg rodzaju lub gatunku muzycznego. 128 patchy użytkownika dla zapisywania własnych dźwięków.
Twórz zestawy efektów, dodaj do pięciu efektów na każdy głos, distortion, reverb, chorus/phase, delay, compressor, EQ, gater 'stutter' effect. 
Edytuj swój instrument z poziomu Mac/Pc.Całkowita edycja, zapisywanie brzmień, grupowanie bibliotek za pomocą Software and Patch Librarian. 
MiniNova - Silnik syntezy

18 głosowa polifonia
14 konwencjonalnych przebiegów: square, sine, sawtooth, pulse, triangle z kombinacją
36 wavetables
20 cyfrowych przebiegów
12 band Vocoder
14 typów filtrów: mogą pracować 2 równocześnie
6 generatorów obwiedni
3 LFOs
20 slotów modulacji, dla kształtowania dźwięku poprzez łączenie modułów silnika
5 FX jednocześnie

Specyfikacja: 

Ilość klawiszy: 37
Rodzaj klawiatury: mini
Typ instrumentu: syntezator
Rodzaj syntezy: Modelowanie analogowe
Wyświetlacz: TAK
Polifonia: 18
Pokrętło modulacji: TAK
Wej/Wyj MIDI: TAK
USB: TAK
Arpeggiator: TAK
Wyjście cyfrowe: NIE
Wbudowany zasilacz: NIE
Waga: 2,52 kg
Ilość wyjść analogowych: 2 x line, 1 x headphones
MiniNova - Załączone oprogramowanie:
-Ableton Live Lite 10

-4GB pętli i sampli Loopmasters

-Darmowy dostęp do lekcji Melodics

-syntezator VST i AU Novation Bass Station
Z radością ogłaszamy przedłużenie naszej standardowej gwarancji dla produktów Novation. Trzyletnia gwarancja dotyczy urządzeń zakupionych po 1 stycznia 2018r. I obejmuje 36 miesięcy od daty zakupu. Okres gwarancyjny dla produktów zakupionych przed 31 grudnia 2017 r. Wynosi 24 miesiące od daty zakupu.


3 lata gwarancji

Możesz polegać na gwarancji Novation gdziekolwiek na świecie jesteś. W przypadku ujawnienia się wady fabrycznej w czasie trwania gwarancji Novation lub lokalny dystrybutor produktów Novation dokona wszelkich starań, aby produkt został naprawiony lub wymieniony bez opłat.