WALDORF Blofeld Desktop white Szybka wysyłka I 30 dni na zwrot !!

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

‌Mały potomek szlacheckiego rodu – tak można najprościej scharakteryzować Blofelda. Instrument – legenda, który zdążył już przez lata osiągnąć miano kultowego, a mimo to wciąż pozostaje w pełni aktualny i zdobywa kolejnych zwolenników – bez żadnego wstydu rywalizując z młodszą konkurencją.


Waldorf Blofeld - desktopowy moduł wavetable

Mały potomek szlacheckiego rodu – tak można najprościej scharakteryzować Blofelda. Instrument – legenda, który zdążył już przez lata osiągnąć miano kultowego, a mimo to wciąż pozostaje w pełni aktualny i zdobywa kolejnych zwolenników – bez żadnego wstydu rywalizując z młodszą konkurencją. Jak to możliwe?


Silnik syntezy Waldorfa Blofeld ma swoje korzenie w najbardziej zasłużonych instrumentach tej marki, takich jak Q, Micro Q, Microwave a nawet Wave. Tak, to prawda – Blofeld nie tylko potrafi wybrzmieć jak seria Q, tworząc ciepłe, organiczne brzmienia analogowe, ale jest w stanie również korzystać z silnika wavetable!


Ten unikatowy sposób syntezy bazuje na legendarnym PPG Wave z wczesnych lat 80, ale został mocno podkręcony i dostosowany do dzisiejszych czasów. Kiedy usłyszysz Blofelda po raz pierwszy, będziesz zaskoczony jak wspaniale potrafi zabrzmieć!


To niesamowite, że tak skomplikowaną technologię udało się zmieścić w tak małym i lekkim urządzeniu. I to w dodatku w niskiej cenie, jaka jeszcze kilka lat temu byłaby niewyobrażalna!


Najważniejsze cechy:


25 głosów

16-częściowy multi timbral

Pamięć na 1000 brzmień

3 oscylatory na każdy głos

Frequency Modulation (FM)

Wszystkie typy oscylatorów z Q

Wszystkie wavetable z Microwave II/XT/XTk

2 niezależne filtry z różnymi trybami pracy na każdy głos

Filtr FM

2 poziomy Drive na każdy głos

3 szybkie LFO na każdy głos

4 szybkie obwiednie na każdy głos

Potężny Arpeggiator z możliwością dowolnego programowania

Wytrzymała, metalowa obudowa

DIN MIDI In

USB MIDI In/Out

Wyjście słuchawkowe

Wyjście stereo audio