Peavey INVECTIVE 120 HEAD - Wzmacniacz gitarowy

Opis produktu:

Invective ™ .120 firmy Peavey - wzmacniacz lampowy z czterema dopasowanymi lampami wyjściowymi JJ 6L6GC - zapewnia jakość z najwyżej obciążonymi punktami testowymi i regulacją. Na tylnym panelu odtwarzacze znajdą równoległe wyjścia głośnikowe z przełącznikiem impedancji, bezpośrednie wyjście MSDI ™ z poziomem / tonem / naziemnym podnośnikiem, wejściem MIDI / thru i wejściem nożnym MIDI. Dołączony footswitch ma dziewięć ustawień wstępnych, aby jeszcze bardziej pomóc graczowi osiągnąć pożądany ton. Zdalna przełączana pętla rack i pętla efektów, przełącznik połowiczny i dwa 9VDC na 500mA dodatkowych gniazd zasilających uzupełniają tylny panel.
Na przednim panelu użytkownicy znajdą jeszcze więcej opcji i zaawansowaną kontrolę. Głowica invective ™ .120 ma jedno wejście z czterema kluczowymi kanałami: czysty kanał z napędem doładowania i tonem; Czysty kanał z wzmocnieniem / niskim / średnim / wysokim; Sygnał wejściowy / wyjściowy kanału z sygnałem mutingu; oraz kanał Lead / Crunch z poziomem doładowania i tonem. Wszystkie kanały, a także kanał wybierany za pomocą diod punktorowych, można zdalnie przełączać. Zarówno kanały Lead i Crunch mają niezależne kontrole przed i po wzmocnieniu, jak również wspólne EQ niskie / średnie / wysokie. Przełączniki trybu gotowości i zasilania z niebieskimi lampkami kontrolnymi wskazują, kiedy wzmacniacz jest gotowy. Wystarczy ustawić pokrętła Master Resonance, Presence i Volume i gotowe do grania.

Pojedyncze wejście
Master Resonance
Master Resonance
Głośność
Współdzielony niski / średni / wysoki korektor na kanałach wiodących / wychodzących
Przełączniki zasilania i czuwania
Wejście MIDI / Footswitch
MIDI Out / Thru
2 x 9VDC na 500mA Dodatkowe gniazda zasilające
Pętla Rack (możliwość zdalnego przełączania)
Niezależne kontrolery Pre i Post Gain na kanałach wiodących i cichych
Efekt Loop (zdalne przełączanie)
Kanał Lead / Crunch Boost Level & Tone (zdalne przełączanie)
Bezpośrednie wyjście MSDI z poziomem / tonem / Ground Lift
Wyciszenie wejścia kanału Crunch / Crunch Gate Threshold (zdalne przełączanie)
Równoległe wyjścia głośnikowe z przełącznikiem impedancji
Wybór kanału za pomocą diod LED "bullet" (zdalne przełączanie)
Półprzycisk
Czysty kanał Gain / Low / Mid / High / Post - BARDZO CZYSTY
4 dopasowane wyjściowe lampy JJ6L6GC
Czysty kanał Boost Drive & Tone (zdalne przełączanie)
Niebieskie Światło
Waga bez opakowania: 21,95 kg
Waga w opakowaniu: 26,1 kg
Szerokość: 43 cm
Wysokość w opakowaniu: 77
Głębokość w opakowaniu: 40.20058 cm
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz