Kategorie

‌M-audio Oxygen Pro Mini - Kontroler USB I Expresowa wysyłka I 30 dni na zwrot !!

Opis produktu:

‌Oxygen Pro Mini 

Kontroler USB MIDI z 32 miniklawiszami, z inteligentnym sterowaniem i automatycznym mapowaniem

- 32 najlepsze w swojej klasie, dynamiczne, półważone klawisze mini, 

- 8 dynamicznych padów z podświetleniem RGB, możliwością przypisywania i obsługą Note Repeat do produkcji beatów, uruchamiania klipów itp.,

- 4 suwaki, pokrętła i przyciski, które można przypisać do sterowania wirtualnymi instrumentami, wtyczkami efektowymi, funkcjami DAW itp.,

- Przyciski Preset i DAW do automatycznego mapowania funkcji programu DAW i parametrów wtyczek,

- Tryb Smart Chord umożliwia granie akordów, w tym niestandardowych voicingów,

- Tryb Smart Scale eliminuje błędne dźwięki, ułatwiając stworzenie idealnego utworu,

- Arpeggiator z regulatorami Type, Octave, Gate i Swing,

- Ergonomiczne koła pitch-bend i modulacyjne oraz wejście pedału sustain ¼",

- Złącze USB-MIDI i 5-pinowe wyjście MIDI do sterowania zewnętrznymi urządzeniami MIDI,

- Intuicyjny układ z ekranem OLED do szybkiej edycji sterowania,

- Zawiera oprogramowanie do edycji MIDI i kompletny pakiet oprogramowania do produkcji.


Dołącz do profesjonalistów

Oxygen Pro Mini M-Audio to potężny i przenośny kontroler MIDI z 32 miniklawiszami, zasilany przez USB wraz z arsenałem niezbędnych narzędzi produkcyjnych, które usprawnią twój proces twórczy. Wejdź do świata nieograniczonej ekspresji i kreatywności, bez wysiłku wprowadzaj swoje pomysły produkcyjne w życie. Skoncentruj się na tworzeniu muzyki, a nie na programowaniu swojego oprogramowania. Jest tu wszystko, czego wymaga współczesny twórca muzyki, i zostało to skonstruowane w taki sposób, aby to twoja kreatywność mogła kontrolować sytuację. Nie ma znaczenia, czy chcesz tworzyć muzykę w podróży, czy w studiu, seria M-Audio Oxygen Pro jest idealnie dopasowana do każdego rodzaju pracy.


Wysokiej klasy reakcja i ręczne sterowanie

Oxygen Pro Mini, stanowiący połączenie klawiatury z 32 najlepszymi w swojej klasie, czułymi na dynamikę, półważonymi miniklawiszami, z arpeggiatorem, 8 dynamicznych, przypisywalnych padów z podświetleniem RGB z Note Repeat oraz 4 przypisywalnych przycisków, pokręteł i suwaków, ma wszystko, czego potrzebujesz, aby maksymalnie wykorzystać swoją kolekcję instrumentów wirtualnych i program DAW.


Płynne sterowanie DAW i wtyczkami dzięki automatycznemu mapowaniu

Dzięki czytelnemu ekranowi OLED konfiguracja Oxygen Pro Mini z każdym popularnym programem DAW jest banalnie prosta. Niezależnie od tego, czy używasz Pro Toolsa, MPC Beats, Abletona Live, Cubase’a, Logica, Studio One, czy innej platformy do tworzenia muzyki, po prostu wybierz mapę, a funkcja automatycznego mapowania zajmie się resztą. Wyzwól pełną ręczną kontrolę nad swoim DAW-em za pomocą automatycznie mapowanych podstawowych funkcji takich jak obsługa transportu, suwaki, regulacja panoramy itp, bezpośrednio do sprzętowych manipulatorów w Oxygen Pro Mini. Co więcej, Oxygen Pro Mini błyskawicznie mapuje się do wszystkich światowej klasy wirtualnych instrumentów firmy Air Music Tech dołączonych do serii Oxygen Pro (Hybrid 3, Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33), aby zapewnić bezprecedensowy stopień ręcznego sterowania w czasie rzeczywistym podczas tworzenia i miksowania muzyki.


Inteligentne sterowanie

Dzięki technologii Smart Chord i Smart Scale Oxygen Pro Mini usuwa wszelkie bariery w produkcji. Przy włączonej funkcji Smart Chord naciśnięcie jednego klawisza lub pada powoduje zagranie pełnego akordu z łatwymi w użyciu opcjami ustawiania właściwości akordu i specjalnie dostosowanych progresji na całej klawiaturze. Dzięki Smart Scale klawiatura Oxygen Pro Mini może być skonfigurowana do jednej z 16 skal w taki sposób, że grane są tylko dźwięki wybranej skali. Rezultat? Mniej czasu spędzanego na trafianiu na kolejne przeszkody techniczne, a więcej na realizowaniu swojej twórczej wizji.


Grywalność nowej generacji

Klawiatura M-Audio PrecisionTouch mini łączy w sobie profesjonalną, półważoną akcję z zaawansowaną technologią szybkiego skanowania, zapewniając ultraekspresyjne, niezrównane wrażenia podczas gry.


Zestaw oprogramowania wysokiej klasy

Niezależnie od dziedziny produkcyjnej Oxygen Pro Mini zawiera wszystko, czego potrzeba do uzyskania natychmiastowego potencjału twórczego od samego początku. Nagrywaj, sekwencjonuj, aranżuj i miksuj swoje utwory za pomocą trzech profesjonalnych DAW-ów, w tym Pro Tools | First M-Audio Edition, MPC Beats i Ableton Live Lite. Znajdź i stwórz dowolne brzmienie, jakie możesz sobie wyobrazić, dzięki kolekcji instrumentów wirtualnych legendarnego twórcy AIR Music Tech, w tym Hybrid 3, Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom i DB-33. Na koniec zanurz się w świecie najnowocześniejszych materiałów dźwiękowych z kolekcji rozszerzeń Expansion Pack dla legendarnej serii MPC firmy Akai Professional – od mocnych stóp po ostre werble, wszystko czego potrzebujesz do nadania profesjonalnego szlifu swojej produkcji jest tutaj.


Właściwości

- 32 najlepsze w swojej klasie, czułe na dynamikę, półważone klawisze mini,

- 8 padów z podświetleniem RGB, możliwością przypisywania, dynamiką i obsługą Note Repeat do produkcji beatów, uruchamiania klipów itp.,

- 4 suwaki, pokrętła i przyciski, które można przypisać do sterowania wirtualnymi instrumentami, wtyczkami efektowymi, funkcjami DAW i itp.,

- Przyciski Preset i DAW do automatycznego mapowania funkcji programu DAW i parametrów wtyczek,

- Tryb Smart Chord umożliwia granie akordów, w tym niestandardowych voicingów,

- Tryb Smart Scale eliminuje błędne dźwięki, ułatwiając stworzenie idealnego utworu,

- Arpeggiator z regulatorami Type, Octave, Gate i Swing,

- Ergonomicznie zaprojektowane koła pitch-bend i modulacyjne oraz wejście pedału sustain ¼",

- Złącze USB-MIDI i 5-pinowe wyjście MIDI do sterowania zewnętrznymi urządzeniami MIDI,

- Intuicyjny układ z ekranem OLED do szybkiej edycji sterowania,

- Zawiera oprogramowanie do edycji MIDI i kompletny pakiet oprogramowania do produkcji,

- 3 programy DAW:

- Pro Tools | First M-Audio Edition,

- MPC Beats,

- Ableton Live Lite

- Instrumenty wirtualne:

- Syntezator wielooscylatorowy - Hybrid 3,

- Pianino elektryczne – Velvet,

- Fortepian akustyczny - Mini Grand,

- Syntezator analogowy - Vacuum*,

- Automat perkusyjny vintage- Boom*, 

- Klasyczne organy - DB-33* 

- Pakiety rozszerzeń MPC Expansion Pack:

- MPC Beats Producer Kits - wielogatunkowe pakiety do produkcji beatów,

- F9 Instruments Beats Edition - 25 wysokiej jakości sampli instrumentalnych,

- LANIAKEA Sounds - Pakiet produkcyjny TrapSoul & LoFi,

- MSX Audio - Kolekcja Soulful Drums,

- ADSR - Kolekcja LoFi Producer,

- MVP Urban Roulette Beats Edition - Urban Kits & Samples Expansion Pack,

- Cr2 Deep House Beats Edition - Deep House Expansion Pack

*Vacuum, Boom i DB-33 - licencja wyłącznie dla Pro Tools 


Parametry techniczne

  • Zasilanie przez port USB
  • Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość): 401 mm x 191 mm x 65 mm
  • Waga: 1,2 kg
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz