‌RODE PSA1+ - profesjonalne radiowe ramie mikrofonowe

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

‌Profesjonalne ramię studyjne

PSA1+ to najlepsze wysięgnik studyjny dla podcasterów, streamerów i nadawców. Innowacyjna konstrukcja sprężyny równoległobocznej zapewnia ultrapłynny ruch i precyzyjne umieszczenie mikrofonu w dowolnej pozycji, podczas gdy w pełni wytłumione sprężyny wewnętrzne i neoprenowa osłona ramienia eliminują hałas mechaniczny, zapewniając całkowicie cichą pracę. Zintegrowane zarządzanie kablami zapewnia uporządkowaną konfigurację, a rozszerzony zasięg i pełny obrót o 360 stopni ułatwiają ustawienie mikrofonu dokładnie tam, gdzie powinien. Przenieś swoje treści na wyższy poziom.


Kluczowe cechy:

 • Wysięgnik do profesjonalnego studia premium dla podcasterów, streamerów, nadawców i twórców
 • Innowacyjna konstrukcja sprężyny równoległobocznej dla precyzyjnego umieszczenia mikrofonu i ultrapłynnego ruchu
 • W pełni amortyzowane sprężyny zapewniające całkowicie cichą pracę
 • Doskonała izolacja od hałasu klawiatury, myszy i biurka
 • Zintegrowane zarządzanie kablami dla kabli USB i XLR
 • Kompatybilny z dowolnym mikrofonem lub mocowaniem wstrząsowym przy użyciu standardowego gwintu, o wadze od 94 g do 1,2 kg, w tym NT-USB Mini, PodMic, Procaster, Podcaster, Broadcaster i nie tylko


Gładki. Stabilny. Cichy.

Łącząc elegancki wygląd z całkowicie cichą pracą i niezrównaną stabilnością, PSA1+ jest idealnym uchwytem do mikrofonu. Jego innowacyjna konstrukcja sprężyny równoległobocznej utrzymuje stałe położenie mikrofonu, nawet przy regulowanej wysokości, i zapewnia wyjątkowo płynny ruch. Gumowe punkty styku zapewniają doskonałą izolację od uderzeń, uderzeń oraz kliknięć klawiatury lub myszy, podczas gdy w pełni wytłumione sprężyny ograniczają hałas do absolutnego minimum.


PSA1+ przytwierdzony do biurka z PodMicem zamontowanym przed komputerem

Po prostu dodaj swój mikrofon

Niezależnie od tego, czy streamujesz, podcastujesz czy nadajesz, PSA1+ bezproblemowo wpasuje się w twoją konfigurację – po prostu dodaj swój ulubiony mikrofon i rozpocznij nagrywanie. Jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi mocowaniami przeciwwstrząsowymi, a zarówno mikrofony adresowe, jak i boczne są obsługiwane przez elastyczny system mocowania w pozycji skierowanej w dół lub w pionie. Mikrofony ważące od 94 g do 1,2 kg są obsługiwane z pełną stabilnością, a zintegrowany system zarządzania kablami może być używany zarówno z kablami XLR, jak i USB.


Kobieta nosząca kabel do regulacji słuchawek na PSA1+ z zamontowanym PodMicem

Elastyczny z natury

PSA1+ został zaprojektowany tak, aby był tak elastyczny, jak tego potrzebujesz. Idealnie wyważony ruch, rozszerzony zasięg i pełny obrót o 360 stopni pozwalają ustawić mikrofon z absolutną precyzją, dzięki czemu zawsze brzmisz jak najlepiej. Wysokiej jakości nakrętki blokujące w systemie mocowania ułatwiają regulację kąta mikrofonu, a zarówno gwintowany uchwyt biurkowy, jak i wyściełany zacisk biurkowy są dołączone, dzięki czemu integracja z każdym domowym lub profesjonalnym studiem jest bardzo prosta.


Specyfikacje mechaniczne

 • Rozmiar : 3/8 lub 5/8 (z dołączonym adapterem)
 • Waga (g) : 1520
 • Zasięg poziomy (mm) : 940
 • Zasięg pionowy (mm) : 860
 • Wymiary (mm) : 65 szer. x 940 wys. x 100 gł.
 • Minimalna obsługiwana waga (g) : 94
 • Maksymalna obsługiwana waga (g) : 1200