Boss Katana Mini

529.00 zł
Idź do sklepu
Supersound.pl - Sklep Muzyczny
Supersound.pl - Sklep Muzyczny

Krakowiaków 64A
02-255 Warszawa

tel: +48 22 12 303 77
www.supersound.pl
Napisz email

Opis produktu:

‌AUTENTYCZNE BRZMIENIE KATANA W KOMPAKTOWYM WZMACNIACZU

Wzmacniacze KATANA BOSS są znane wśród gitarzystów ze swojego fantastycznego brzmienia i wbudowanych efektów. Teraz KATANA-Mini sprawia, że autentyczne brzmienie KATANA jest dostępne w małym, możliwym do zabrania wszędzie wzmacniaczu zasilanym bateryjnie. Oferuje jakość brzmienia wyprzedzającą inne wzmacniacze tej klasy, ponadto ten miniaturowy wzmacniacz posiada autentyczny analogowy obwód wzmacniający dla ogromu i ekspresyjności brzmienia plus analogową kontrolę globalną i pokładowy delay. Ultra kompaktowa i gotowa do podróży KATANA-Mini dostarcza inspirującego brzmienia gdziekolwiek zagrasz.


  • Świetny dźwięk KATANA w przenośnym wzmacniaczu
  • Bogaty, pełny dźwięk wyprzedzający inne wzmacniacze tej klasy
  • Autentyczny wielostopniowy analogowy układ wzmocnienia i trójpasmowy układ tonów analogowych
  • Trzy wszechstronne typy wzmacniaczy: Brown, Crunch i Clean
  • Wbudowany delay
  • Wejście aux dla gry ze smartfonem
  • Wyjście phones/recording
  • Zasilanie bateryjne 6 AA lub zasilacz AC
Specjalnie Zaprojektowany dla Wysokiej Jakości Dźwięku
W przeciwieństwie do małych, zasilanych bateryjnie wzmacniaczy gitarowych, które oferują przeciętną jakość brzmienia, KATANA-Mini wytwarza bogate brzmienie, które inspiruje Cię do gry przez wiele godzin. Wszechstronne podejście BOSSa do projektowania to głośniki użytkownika, zaawansowane podzespoły, dopracowany obwód i specjalną selekcję komponentów, które współpracują do produkcji najlepszego jakościowo brzmienia w małej obudowie. Wzmacniacz jest rezultatem dekad badań BOSSa nad wydajnością, jakością i zasilaniem (tylko 6 baterii AA).

Tony Analogowe i Pokładowy Delay
W przeciwieństwie do ograniczonych EQ znalezionych w innych małych wzmacniaczach, KATANA-Mini jest wyposażony w prawdziwy trzypasmowy zestaw tonów analogowych. Zapewnia naturalne kształtowanie dźwięku poprzez znajomy bas, środek i tony wysokie, podobnie jak tony w pełnym rozmiarze wzmacniacza sceny. Dodatkowo możesz poprawić dźwięk dzięki efektowi delay KATANA-Mini. Używanie dedykowanych pokręteł czasu i poziomu, sprawia, że wybór od subtelnego pogłosu do długiego, ciepłego powtórzenia i opóźnienia jest niezwykle proste.

Inspirujące Brzmienia, Gotowe na Rocka
Obwody wejściowe analogowo-analogowe KATANA-Mini zawierają wiele stopni wzmocnienia, które sterują trzema klasycznymi ustawieniami dźwięku, oferując takie same kaskadowe wzmocnienie, jakie można znaleźć w konstrukcjach wzmacniaczy wysokiej klasy. To sprawia, że KATANA-Mini daje Ci satysfakcjonujący dźwięki i szybkie, interaktywne odczucia, ze zniekształceniem, które można łatwo kontrolować przy pomocy objętości wejściowej i siły zbicia. Inspirowany przez flagowy wzmacniacz Waza BOSS ustawienia KATANA-Mini Brown zapewnia ekspresyjne dźwięki o wysokich tonacjach bogatych w harmonie, idealne dla riffów i solistów. Crunch zapewnia overdrive, idealny do rytmów rockowych i solówek bluesowych, podczas gdy Clean oferuje ostry, musujący dźwięk o dużej dynamice reakcji.

Graj w Domu lub Zabierz w Drogę
Dzięki zaawansowanemu, lecz kompaktowemu projektowi KATANA-Mini możesz cieszyć się prawdziwym brzmieniem gitarowym zawsze i wszędzie. Wzmacniacz waży mniej niż 2 kilogramy i łatwo mieści się na blacie lub na półce. Z uchwytem i pracą bateryjną zabranie wzmacniacza ze sobą i gra wszędzie gdzie zechcesz jest już teraz dostępne. Możesz podłączyć swojego smartfona do wejścia aux i graj razem ze swoją własną biblioteką muzyczną lub ścieżkami prosto z sieci. A w przypadku prywatnych ćwiczeń i sytuacji nagrywania, warto skorzystać z wyjść z telefonu / nagrywania, które mają specjalny tryb, odpowiadający prawdziwemu dźwiękowi mikrofonu.

SPECIFICATIONSRated Power Output7 WNominal Input LevelINPUT: -10 dBu (1 M ohm)
AUX IN: -10 dBu (20 k ohm)Speaker10 cm (4 inches)ControlsPOWER switch
TYPE switchGAIN knobVOLUME knob

[EQUALIZER]
BASS knob
MIDDLE knob
TREBLE knob

[DELAY]
TIME knob
LEVEL knobIndicatorsPOWERConnectorsINPUT jack: 1/4-inch phone type
AUX IN jack: Stereo miniature phone type
PHONES/REC OUT jack: Stereo miniature phone type

DC IN jackPower SupplyAlkaline battery (AA, LR6) x 6
Rechargeable Ni-MH battery (AA, HR6) x 6
or
AC adaptor (sold separately)Current Draw350 mAExpected battery life under continuous useAlkaline battery: Approximately 7 hours
Rechargeable Ni-MH battery: Approximately 9 hours (When using batteries having a capacity of 2500 mAh.)
* This can vary depending on the capacity of the batteries and the conditions of use.AccessoriesOwner's manual
Alkaline battery (AA, LR6) x 6Option (sold separately)AC adaptor (PSB series)