Sequential Pro 3 SE‌ - Analogowy syntezator monofoniczny ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

11468.00 zł
Idź do sklepu
Supersound.pl - Sklep Muzyczny
Supersound.pl - Sklep Muzyczny

Krakowiaków 64A
02-255 Warszawa

tel: +48 22 12 303 77
www.supersound.pl
Napisz email

Opis produktu:

‌Dziedzictwo trzech pokoleń

Pro 3 SE jest specjalną edycją Sequential nowego flagowego syntezatora 2-VCO + wavetable mono / parafonicznego. Posiada przystojny, odchylany pod wieloma kątami panel i pełne wykończenie z orzecha włoskiego klasy premium.

Moc 3

Pro 3 SE ma ten sam potężny silnik dźwiękowy, co standardowa edycja Pro 3: trzy oscylatory, trzy filtry vintage, trzy LFO, cztery zapętlone obwiednie, masywną 32-slotową matrycę modów i sekwencer 16 x 16 x 4. Dorzuć podwójne efekty cyfrowe i cztery wejścia i wyjścia napięcia sterującego, a otrzymasz niezwykle potężny instrument, którego programowanie jest równie ekscytujące jak gra.

Klasyk nowej generacji

Pro 3 SE to hybryda solidnej, oldschoolowej syntezy analogowej połączonej z wszechstronną technologią cyfrową. Jego dwa oscylatory sterowane napięciem zapewniają ciepło i obecność, podczas gdy trzeci oscylator falowalny zapewnia cyfrową krawędź i ziarnistość. Z 32 tablicami po 16 fal każda i morfingiem fal, możliwości tonalne są ogromne. Dostrojone sprzężenie zwrotne z grunge'em i analogowe zniekształcenia zapewniają na żądanie paskudność klasy przemysłowej.

Trzy filtry oparte na klasycznych wzorach

Sercem ballsy dźwięku Pro 3 SE są filtry w stylu vintage. Filtr 1 to czterobiegunowa konstrukcja dolnoprzepustowa oparta na filtrze Prophet-6. Filtr 2 to klasyczny tranzystorowy filtr drabinkowy z opcjonalną kompensacją rezonansu, aby zachować jego niski poziom. Filtr 3 to klasyczna, dwubiegunowa konstrukcja ze zmiennym stanem, oparta na filtrze OB-6, który można w sposób ciągły zmieniać od pracy dolnoprzepustowej, wycinającej i górnoprzepustowej, z opcjonalnym trybem pasmowym. Dodatkowa kontrola jazdy zapewnia jeszcze większą siłę uderzenia, gdy naprawdę chcesz zejść i zabrudzić się.

Ekspresyjne sekwencjonowanie

Prawdopodobnie najpotężniejszym narzędziem wydajnościowym Pro 3 SE jest jego sekwencer. Z 16 ścieżkami, 16 krokami i 4 frazami, oferuje zarówno wejście w czasie rzeczywistym, jak i krok, zapadkę, zmienną długość bramki i sekwencji, wiele trybów odtwarzania i działanie parafoniczne. Synchronizuje się również z zegarem MIDI i zewnętrznym wejściem audio oraz napięciami sterującymi wejściami / wyjściami. Oprócz nut, ścieżki sekwencji mogą kontrolować dowolny parametr w 171-docelowej macierzy modulacji.

Dobrze współgra z modułami

Elastyczna architektura Pro 3 SE otwiera drzwi nie tylko do przetwarzania zewnętrznego dźwięku, ale także do łączenia się z syntezatorami modułowymi poprzez 4 wejścia / wyjścia napięcia sterującego na tylnym panelu i dedykowane wyjście bramki. Napięcia sterujące mogą być przypisywane i kierowane z poziomu macierzy modulacji i mogą działać z szybkością audio w celu uzyskania ekstremalnych efektów modulacji. Niektóre z wielu parametrów, które można wysłać na wyjścia CV, obejmują oscylatory, LFO, obwiednie i ścieżki sekwencera, dzięki czemu Pro 3 może stać się centralnym centrum konfiguracji modułowej lub multi-syntezatorowej.

Efekty, obwiednie, LFO, arpeggiator i ekstremalna modulacja

Sekcja efektów w Pro 3 SE zapewnia opóźnienia, pogłosy, efekty w dziedzinie czasu, takie jak chorus / phasing / flanging i inne. Istnieją cztery generatory obwiedni z możliwością zapętlenia, trzy synchronizowalne LFO z przesunięciem fazowym i przesunięciem fazowym, w pełni funkcjonalny arpeggiator oraz 32-gniazdowa macierz modulacji z dziesiątkami źródeł modulacji i ponad setką miejsc docelowych.

Operacje monofoniczne i parafoniczne

Pro 3 SE został zaprojektowany jako super mocny monosynt, ale jest to również wszechstronny 3-głosowy syntezator parafoniczny. To sprawia, że ​​granie 3-nutowych akordów jest nie tylko możliwe, ale przy kreatywnym wykorzystaniu efektów i pewnej modulacji per-oscylator jest bardzo ekspresyjne.

Umieść całą tę moc dźwiękową w trzyoktawowej, półważonej klawiaturze z funkcją velocity i channel aftertouch, dodaj podświetlane koła pitch-bend i modulacji oraz wrażliwy na lokalizację suwak dotykowy i masz jeden z najbardziej inspirujących syntezatorów, jakie kiedykolwiek stworzono.