Warm Audio WA-8000 Gold - Mikrofon Lampowy ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

6389.00 zł
Idź do sklepu
Supersound.pl - Sklep Muzyczny
Supersound.pl - Sklep Muzyczny

Krakowiaków 64A
02-255 Warszawa

tel: +48 22 12 303 77
www.supersound.pl
Napisz email

Opis produktu:

‌Prawdziwa reprodukcja współczesnej klasyki z lat 90.

WA-8000 to ukłon w stronę wyjątkowego mikrofonu pojemnościowego z dużą membraną, który był używany podczas niezliczonych hitowych nagrań począwszy od wczesnych lat 90. aż do dziś. Dr. Dre, Mariah Carey, Boyz II Men, Brian McKnight, Eminema, Rihanna, Drake to tylko kilka z wielkich nazwisk, które korzystały z tego mikrofonu w trakcie nagrań swoich największych hitów. Oryginał wyróżniał się naturalną i otwartą górą pasma, niezwykle wyraźną średnicą oraz wyjątkową zdolnością do oddania szczegółów w wykonaniu wokalnym. WA-8000 staje na wysokości zadania i zapewnia wszystko to, co najlepsze, bit po bicie, w cenie, która Cię zahipnotyzuje.


Wierny dziedzictwu. Wierny brzmieniu

Zespół Warm audio nie potraktował po macoszemu zadania wprowadzenia na rynek mikrofonu z takim dziedzictwem. Nie wystarczy po prostu zmierzyć komponenty i nacisnąć przycisk „drukuj”. Właśnie dlatego WA-8000 ma specjalnie zaprojektowaną, całkowicie mosiężną kapsułę inspirowaną K-67, transformator Lundahl Sweden, lampę NOS 6AU6 i najwyższej jakości 7-pinowy kabel od Gotham Audio z Szwajcarii.


Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Warm Audio, mocno koncentrujemy się na komponentach wysokiej jakości, aby zapewnić jak najlepiej brzmiący produkt. WA-8000 jest wypełniony najwyższej jakości komponentami, które są starannie pozyskiwane od najlepszych dostawców komponentów audio na świecie.


Hity, które kochasz, stają się hitami, które tworzysz

WA-8000 jest łatwo rozpoznawalny dzięki otwartej górze, krystalicznie czystej średnicy i niesamowitej zdolności do uchwycenia każdego szczegółu źródeł akustycznych. WA-8000 jest najbardziej znany ze współczesnego R&B, rapu i hip-hopu i potrafi zapewnić charakterystyczny „przewiewny” i dopracowany dźwięk, kojarzony z niektórymi z najlepszych nagrań lat 90-tych i późniejszych. Podczas gdy nagrywanie wokalu i podkładanie głosu może wydawać się naturalną funkcją tego mikrofonu to WA-8000 sprawdzi się również fantastycznie jako przy nagrywaniu przestrzeni oraz w sesjach wymagających niezrównanego poziomu szczegółowości. Nie jest to wyłącznie mikrofon do Rapu/Hip-Hopu i R&B, WA-8000 jest prawdziwym studyjnym wołem roboczym, przystosowanym do przechwytywania każdego głosu lub instrumentu akustycznego. Dzięki niemu zawsze osiągniesz wspaniałe rezultaty.


Specjalnie zaprojektowana kapsuła z mosiądzu inspirowana K-67

WA-8000 jest w stanie osiągnąć wyniki zgodne ze specyfikacją dzięki oryginalnemu projektowi obwodu oraz ulepszonej całkowicie mosiężnej i specjalnie zaprojektowanej kapsule inspirowanej K-67 oraz o. Kapsuła istotnie przyczynia się do tego, że WA-8000 jest w stanie uchwycić każdy subtelny niuans występów wokalnych i akustycznych.


Szwedzki Transformator Lundahl

Połączyliśmy wiernie odwzorowaną kapsułę i zgodny ze specyfikacją obwód z transformatorem o dużym rdzeniu, wykonanym na zamówienie dla WA-8000 przez szwedzką firmę Lundahl. Wybór transformatora odgrywa kluczową rolę w otworzeniu góry pasma i poszerzeniu pejzażu dźwiękowego, co sprawdza się bardzo dobrze podczas nagrywania skomplikowanych partii.


Rygorystycznie przetestowany system lamp oraz chłodzenia

WA-8000 wykorzystuje lampę próżniową NOS (New Old Stock) 6AU6, aby dopasować tonalny charakter do oryginału. Z lampą łączy się specjalnie zaprojektowany radiator, który jest niezbędny do zmniejszenia ciepła wewnątrz mikrofonu, co umożliwia lampie działanie w optymalnej temperaturze. Kiedy lampa się nie przegrzewa, szumy własne i zniekształcenia praktycznie znikają, a to sprawia, że brzmienie jest zadziwiająco czyste.


Kabel premium od szwajcarskiej firmy Gotham

Często pomijany kabel łączący mikrofon lampowy z jego zasilaczem jest dość krytycznym elementem toru sygnałowego. WA-8000 wykorzystuje niestandardowy 7-pinowy kabel GAC-7 od szwajcarskiej firmy Gotham. Konstrukcja i jakość wykonania kabla zwiększa prezencję wysokich częstotliwości i ogólny rozmiar nagranego dźwięku w polu stereo, zmniejszając przesunięcia fazowe i efekt pasożytniczy często występujący w źle zbudowanych kablach.

SPECYFIKACJA

 • Specjalnie zaprojektowana kapsuła z mosiądzu inspirowana K-67,
 • Kapsuła: napylana złotem, podwójna duża membrana, pojedyncza płyta tylna, 6 mikronów NOS Mylar (folia PET),
 • Szwedzki Transformator Lundahl,
 • Lampa 6AU6 new-old-stock,
 • 5 metrowy 7-pinowy kabel mikrofonowy Gotham GAC-7,
 • Kondensatory Wima,
 • Szumy własne: 15dB (A-ważona) kardioidalna, 17dB (A-ważona) dookólna,
 • Charakterystyka: kardioidalna i dookólna,
 • Zakres dynamiczny: 113dBA,
 • Maksymalny SPL: 131dB (kardioida), 134dB (dookólna),
 • Zakres częstotliwości: 20 HZ – 20 KHZ,
 • Impedancja wyjściowa: 100 Ohmów,
 • Znamionowa impedancja obciążenia: ≥1kOhm