Novation Bass Station II - analogowy syntezator basowy

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Bass Station II od NOVATION to w pełni analogowy mono-synth oparty na klasycznej stacji oryginalnego Bass Station opracowany ponownie w 21 wieku. Posiada dwa filtry, dwa oscylatory plus trzeci suboscylator oraz w pełni analogową sekcję efektów. Dodano sekwencer krokowy, arpeggiator, pełnowymiarowe klawisze i potężną sekcję modulacji.

Syntezator analogowy z przeznaczeniem do kreowania barw basu, ale silnik dźwiękowy, jest na tyle uniwersalny, aby również wydobyć ostre "leady". Najlepsze funkcje oryginalnego Bass Station w zupełnie nowej konstrukcji z nową modulacją, efektami i filtrami.Ścieżka sygnału jest czysto analogowa włącznie z efektami. Sprzęt został wyposażony w potencjometry, przełączniki, suwaki i przyciski do edycji wszystkich głównych parametrów modułów. Co najważniejsze, można zapisywać i przywoływać barwy. 64 najlepszych fabrycznych presetów oraz 64 pozycje do tworzenia i zapisywania własnych. Istnieje możliwość przechowywania większej ilości presetów na komputerze.

Klawiatura25 dynamicznych klawiszy
Rodzaj syntezyVA - modelowanie analogowe
Polifonia/Multitimbral18/brak
Brzmieniab/d
Próbkib/d
Zestawy perkusyjneb/d
FunkcjeTranspozycja: +/- 1 oktawa
WyświetlaczLCD: 3 znaki
KontroleryObrotowy potencjometr głośności Kółko pitch bend Kółko modulacji Potencjometry kontroli w 7 grupach (oscillators, mixer, filters, arpeggiator, porta, lfos, effects) Kontrolery suwakowe w grupie envelopes
Procesor efektówDistortion, Oscillators Filter Mod
Arpeggiator32 ściezki
Sekwencer/RejestratorBrak
Nośniki pamięciROM
Dodatkowe dane3 modulatory LFO 2 filtry
Złącza MIDIIn, Out
Złącza audioWyjście liniowe: 1 x jack (Mono) Wyjście słuchawkowe: jack stereo Extended in: jack
Złącza kontrolerówSustain: jack Pedał eksprasji: jack Złącze zasilacza
WyposażenieInstrukcja obsługi, przewód USB, zasilacz dedykowany
Wymiary455 x 83 x 270 mm
Waga2 kg
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz