Akai MPX8 - przenośny sampler na karty SD

429.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Akai MPX 8 to w pełni samodzielny sampler wyposażony w 8 padów (wzorowanych na tych z serii MPC), czułych na dynamikę oraz aftertouch. Edytor na komputery PC oraz MAC zapewnia łatwą konfigurację i błyskawiczną konwersję sampli. Urządzenie umożliwia strojenie próbek, dodanie efektu reverb oraz odtwarzanie w trzech trybach (pojedynczego uderzenia, odtwarzania do końca próbki oraz pętli). To najmniejsze tego typu urządzenie dostepne na rynku!

MPX 8 posiada dwa wyjście słuchawkowe (mini jack 3,5 mm) oraz dwa zbalansowane wyjścia główne - 2 x Jack 6,3 mm TRS. Poza tym oferuje złącze USB do połączenia z komputerem oraz wejście i wyjście MIDI.

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz