Kategorie

Yamaha P-45 B SET I - zestaw ze statywem L-85

2492.00 zł 2541.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Nowe, przenośne pianino cyfrowe P-45 to następca sprawdzonego już P-35. W chwili obecnej to najbardziej przystępny cenowo model z całej nowej serii P. Myślą przewodnią konstruktorów była mobilność i kompaktowe wymiary instrumentu, co czyni go idealnym zarówno do pracy (przenoszenie instrumentu) jak i do codziennego ćwiczenia w domu. Zaopatrzony został w pełną, standardową klawiaturę Graded Hammer Standard z matowymi czarnymi klawiszami. Dodatkowo komfort gry podnosi symulacja ciężkości klawiszy, jak w tradycyjnym fortepianie (prawa strona "lżejsza", lewa "cięższa"). 

Instrument oferuje:
10 stereofonicznych brzmień
64 głosy polifonii (NOWOŚĆ!)
Wysokiej jakości efekty pogłosu i chorusa
Tryb Dual, który umożliwia grę dwoma brzmieniami jednocześnie
Funkcja Duo dzieli klawiaturę na dwie identyczne części, pozwalając początkującym pianistom podążać za nauczycielem naśladując jego grę. Funkcja szczególnie przydatna dla początkujących uczących się z nauczycielem.
Złącze USB to Host (NOWOŚĆ!) umożliwia podłączenie instrumentu do komputera lub do urządzeń iOS. 
Music Center Poznań 

Klawiatura88 klawiszy dynamicznych z ważoną mechaniką młotkową Graded Hammer Standard (GHS)
Czułość klawiatury3 stopnie + możliwość wyłączenia dynamiki (Fixed/Soft/Medium/Hard)
Rodzaj syntezyAWM (Advanced Wave Memory) Dynamic Stereo Sampling.
Polifonia/Multitimbral64
Brzmienia10-w tym: Grand Piano 1 i 2, E.Piano 1 i 2, Organ 1 i 2, Strings, Klawesyn 1 i 2, Wibrafon
FunkcjeFunkcje klawiatury: Dual/Layer, Duo Transpozycja +6/-6 Dostrojenie Metronom (32-280 BPM) Duo: funkcja edukacyjna pozwalająca podzielić klawiaturę na 2 niezależne piana grające w tym samym rejestrze. Funkcja szczególnie przydatna dla uczących się z nauczycielem. Funkcja Half Pedal (t.zw. półpedał)
KontrolerySuwakowy potencjometr głośności Przycisk Grand Piano/Function
Procesor efektówReverb (4)
Sekwencer/RejestratorBrak
Nośniki pamięciPamięć wewnętrzna
Ilość pedałów1: sustain (w komplecie)
Dodatkowe daneKlawiatura Graded Hammer Standard (GHS) z matowymi czarnymi klawiszami dająca odczucie gry na tradycyjnym fortepianie (dolne klawisze są "cięższe", górne "lżejsze") Polecany statyw: Yamaha L-85 A (w komplecie) Wybieranie funkcji i brzmień za pomocą klawisza funkcyjnego + klawisz klawiatury. 10 utworów DEMO 10 utworów Preset wraz z nutami. Funkcja Half Pedal dostępna z pedałem FC-3 Auto Power Off (ECO): automatyczne wyłączanie urządzenia pozostającego w stanie spoczynku. Komunikacja między urządzeniami Apple iOS przez interfejs USB i-UX1 (za dodatkową opłatą) Po podłączeniu urządzenia iPad lub iPhone do pianina cyfrowego możliwe staje się korzystanie z bazy różnorodnych aplikacji oferujących nowe, ekscytujące funkcje instrumentu. *iPad, iPhone, iPod jest zastrzeżonym w USA i innych krajach znakiem towarowym Apple Inc.
ZłączaWyjście słuchawkowe: 1 x jack stereo Pedał sustain: jack USB: to host (komputer) Wejście zasilacza
System nagłośnieniaMoc: 2 x 6 W Głośniki: 2 x 12 cm owalne
WyposażenieZasilacz dedykowany PA-150, pedał sustain FC-5 A, pulpit nutowy, polska instrukcja obsługi
Wymiary1326 x 760 x 295 mm
Waga21 kg
KolorCzarny (B)
ZestawW komplecie: Dedykowany statyw L-85
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz