Kategorie

Monacor FGA 102 - transformator liniowy, stereo, separator masy

174.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

FGA-102 to 2-kanałowy transformator liniowy, stereo do zastosowań estradowych. Służy do eliminowania przydźwięku sieciowego spowodowanego pętlą mas w systemach audio.
Music Center Poznań

Pasmo przenoszenia20 Hz - 20 kHz
Impedancjawejściowa 600 Ohm wyjściowa 600 Ohm
Dodatkowe daneWejścia i wyjścia z galwaniczną separacją masy. Solidna metalowa obudowa, bardzo dobre ekranowanie, do zastosowań estradowych.
ZłączaRCA pozłacane
Wymiary125 x 55 x 75mm
Waga650 g
ZastosowanieRedukuje zakłócenia sygnału i przydźwięki pojawiające się w systemach nagłośnienia, wynikające z pętli mas podłączonych urządzeń audio i video. Rozwiązuje problem przydźwięku w systemie nagłośnienia przy podłączeniu laptopa i projektora.
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz