Waldorff Blofeld Keyboard BL - syntezator

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Blofeld to bezkompromisowy syntezator, którego rekomendować już nie trzeba. Wyniki sprzedaży i ogromna popularność mówią same za siebie.
Teraz firma Waldorf prezentuje kolejną odsłonę tego instrumentu - wyposażony w klawiaturę firmy Fatar Blofeld Keyboard "urósł" nie tylko z zewnątrz. Otrzymał nową pamięć wielkości 60 MB, co umożliwia korzystanie z próbek audio i zastępowanie nimi klasycznych oscylatorów. Uzbrojony w ten sposób, Blofeld stał się w pełni samowystarczalnym syntezatorem.

Klawiatura49 klawiszy dynamicznych z funkcją After Touch
Rodzaj syntezyVirtual Analog, Wavetable, FM
Polifonia/Multitimbral25/16
Brzmienia1000
Próbki60 MB
Zestawy perkusyjne2
FunkcjePrzełącznik oktaw
WyświetlaczLCD: 128 x 64, podświetlany
KontroleryObrotowy potencjometr głośności 8 przycisków kontroli 7 obrotowych potencjometrów kontroli Kółko pitch bender Kółko modulacji
Procesor efektówTak, brak szczegółowych danych
ArpeggiatorTak, brak szczegółowych danych
Sekwencer/RejestratorBrak
Nośniki pamięciROM
Dodatkowe dane3 oscylatory na każdy głos Modulacja częstotliwościowa pomiędzy oscylatorami wszystkie modele oscylatorów z syntezatorów z serii "Q" Wszystkie fale wavetable z syntezatorów z serii "Microwave II/XT/XTk" 2 niezależne filtry Multi Mode na każdy głos Filtr FM Parametr "Drive" - 2 fazy na każdy głos z możliwością wyboru krzywych 3 modulatory LFO na każdy głos 4 obwiednie na każdy głos
Złącza MIDIIn, Out USB to Host
Złącza audioWyjście liniowe: 2 x jack (L/Mono, R) Wyjście słuchawkowe: jack stereo
Złącza kontrolerówSustain: jack Wejście prądowe 230V
WyposażenieInstrukcja obsługi
Wymiaryb/d
Waga8 kg
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz