AKG D 5 - mikrofon dynamiczny wokalny

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

AKG zostało założone w Wiedniu w 1947 roku, przez Dr. Rudolfa Goerike oraz Ernesta Plessa. Bardzo szybko zaczęło się liczyć na świecie w swojej branży. Dzisiaj AKG to przede wszystkim synonim jakości i innowacji. Pierwsze produkty były skierowane do stacji radiowych teatrów oraz klubów jazzowych. Obecnie firma jest wiodącym producentem mikrofonów studyjnych, sprzętu emisyjnego i estradowego, a także słuchawek o najwyższej jakości i niezawodności.

Jej oferta kierowana jest na rynek studyjny, nagraniowy, broadcast, koncertowy, konferencyjny, instalacyjny i konsumencki, do zastosowań profesjonalnych, komercyjnych i domowych. Doświadczenie i wiedza inżynieryjna są fundamentem zarówno unikalnego brzmienia produktów AKG, jak i reputacji i popularności tej marki. Słuchawki i mikrofony AKG było i są wykorzystywane przez międzynarodowe sławy takie jak: Frank Sinatra, Eric Clapton, Peter Gabriel, Stevie Wonder, Aerosmith, the Rolling Stones, Rod Stewart, Anastacia, Eros Ramazzotti, Kanye West, Simply Red.

ZastosowanieEstrada, pierwszy wokal
PrzetwornikDynamiczny
CharakterystykaSuperkardioidalna
Pasmo przenoszenia70 Hz-20 kHz
Czułość2,6 mV/Pa @1kHz
Impedancja600 Ohm
Max SPL147 dB (1% THD)
Stosunek sygnał/szum76 dB
ObudowaMetalowa
ZłączeXLR: 3 pin
AkcesoriaUchwyt mikrofonowy Etui
Dodatkowe daneOdporny na sprzężenia, uderzenia w obudowę, wilgotność Złocone elementy konstrukcji wewnętrznej, Tylko jeden egzemplarz w tej cenie.
Waga340 g
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz