AKG D 7 S - mikrofon dynamiczny wokalny, superkardioida

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

AKG zostało założone w Wiedniu w 1947 roku, przez Dr. Rudolfa Goerike oraz Ernesta Plessa. Bardzo szybko zaczęło się liczyć na świecie w swojej branży. Dzisiaj AKG to przede wszystkim synonim jakości i innowacji. Pierwsze produkty były skierowane do stacji radiowych teatrów oraz klubów jazzowych. Obecnie firma jest wiodącym producentem mikrofonów studyjnych, sprzętu emisyjnego i estradowego, a także słuchawek o najwyższej jakości i niezawodności.

Jej oferta kierowana jest na rynek studyjny, nagraniowy, broadcast, koncertowy, konferencyjny, instalacyjny i konsumencki, do zastosowań profesjonalnych, komercyjnych i domowych. Doświadczenie i wiedza inżynieryjna są fundamentem zarówno unikalnego brzmienia produktów AKG, jak i reputacji i popularności tej marki. Słuchawki i mikrofony AKG było i są wykorzystywane przez międzynarodowe sławy takie jak: Frank Sinatra, Eric Clapton, Peter Gabriel, Stevie Wonder, Aerosmith, the Rolling Stones, Rod Stewart, Anastacia, Eros Ramazzotti, Kanye West, Simply Red.

SeriaD
ZastosowanieDo wokalu wiodącego, chórku
PrzetwornikDynamiczny
CharakterystykaSuperkardioidalna
Pasmo przenoszenia70 Hz-20 kHz
Czułość2,6 mV/Pa @1kHz
Impedancja600 Ohm
Max SPL147 dB (1% THD)
Stosunek sygnał/szum76 dB
ObudowaMetalowa
WłącznikTak
ZłączeXLR: 3 pin
AkcesoriaUchwyt mikrofonowy Osłona przeciwwietrzna Etui
Dodatkowe daneOdporny na sprzężenia Odporny na uderzenia Wersja z wyłącznikiem
Waga340 g
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz