Martin MSP-6100 - struny do gitary akustycznej

57.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Seria Lifespan SP, jest wykonana z tych samych wysokiej jakości materiałów co podstawowa wersja SP - Studio Performance - ale dodatkowo pokryta została specjalną powłoką, która jeszcze bardziej wydłuża ich żywotność. Jest to ta sama technologia, która używana jest przy produkcji strun do gitary elektrycznej Cleartone. Obecność powłoki jest na tyle subtelna, że w żaden sposób nie czuć jej obecności. Owijka z brązu nadaje strunom jasne, metaliczne brzmienie.

ZestawLight
Grubość strun12-16-25-32-42-54
Dodatkowe daneSeria Lifespan MSP (Martin Studio Performance) Struny do gitar akustycznych z owijką okrągłą z brązu 80/20
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz