Martin MSP-7000 - struny do gitary akustycznej

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Seria Lifespan SP, jest wykonana z tych samych wysokiej jakości materiałów co podstawowa wersja SP - Studio Performance - ale dodatkowo pokryta została specjalną powłoką, która jeszcze bardziej wydłuża ich żywotność. Jest to ta sama technologia, która używana jest przy produkcji strun do gitary elektrycznej Cleartone. Obecność powłoki jest na tyle subtelna, że w żaden sposób nie czuć jej obecności. Owijka ze stopu fosforobrązu nadaje strunom ciepłe, klarowne brzmienie.

ZestawExtra Light
Grubość strun10-14-23-30-39-47
Dodatkowe daneSeria Lifespan MSP (Martin Studio Performance) Struny do gitar akustycznych z owijką okrągłą ze stopu fosforobrązu
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz