Yamaha NCX-700 - gitara elektroklasyczna - KONIEC SERII

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Gitary z serii NCX odziedziczyły wiele cech po klasycznych gitarach, m.in. szerokość podstrunnicy, kształt szyjki, głębokość korpusu oraz połączenie gryfu z korpusem na 12 progu. Ich korpusy z pojedynczym wcięciem oraz niższy strój oferują lepszy i bardziej uniwersalny komfort gry. Gitary te zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o gitarzystach klasycznych, ale również innych instrumentalistach, grających różne gatunki muzyczne, od flamenco, przez latino, aż po pop.

SeriaNCX
Kształt pudła rezonansowegoNCX cutaway
Płyta rezonansowaLity świerk
Boki i płyta spodniaNato laminat
PodstrunnicaPalisander
SzyjkaNato
Menzura650 mm
Ilość progów20
MostekPalisander
KluczeYamaha, styl klasyczny
PrzedwzmacniaczSystem 61 Przetwornik: dwudrożny
KontroleryMaster volume, high, mid, low, pickup mix-bass side, treble side
Dodatkowe daneTechnologia A.R.T. (Acoustic Resonance Transducer): wielowarstwowy pickup, system dwudrożny z kontrolą głośności przetworników zamostkowych bass i treble. Wbudowany tuner chromatyczny. Szerokość siodełka: 52 mm Głębokość pudła rezonansowego: 94/100 mm Łączenie szyjki z korpusem przy 12 progu Ożyłkowanie korpusu Okrągły otwór rezonansowy
WykończeniePołysk
KolorNatural (NT)
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz