Akai RPM 800 - aktywny monitor studyjny

970.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Forteca dźwięku
Akai Professional RPM800 to monitory studyjne skonstruowane tak, aby precyzyjnie odtwarzać nawet najbardziej złożoną, współczesną muzykę. RPM800 z niezwykłą swobodą ujawnią szczegóły na każdej z kolejnych ścieżek w twoich nagraniach – to narzędzie, które da ci pewność, że miksy brzmią dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Kewlarowa, sprężysta membrana o szybkiej reakcji zapewnia klarowne brzmienie w najniższym zakresie pasma i z ogromną sprawnością odtwarza skomplikowane pochody basowe. Tak autorytatywne i wiarygodne brzmienie przy produkcji muzyki zapewni Ci tylko Akai Professional.
 
Czysta moc z wzmacniacza Bi-amp
Monitory RPM800 czysto i precyzyjnie przetwarzają dźwięki w zakresie od 38 Hz do 30 kHz. Wzmacniacz w klasie A/B o mocy 120 W dostarcza osobno moc dla woofera 80 W i dla 40 W głośnika wysoko-tonowego – zapewniając optymalny poziom mocy przy minimalnych zniekształceniach. Ulokowany z tyłu port basowy odpowiada za głębokie i dobrze zdefiniowane brzmienie basu.

Pasmo przenoszenia38 Hz do 30 kHz
Głośnik niskotonowy8"
Moc wzmacniacza LF80 W
Moc wzmacniacza HF40 W
SystemBi-amp
ObudowaBass Reflex
ZłączaWejścia na złączach: XLR, symetryczne ¼-cala TRS oraz RCA.
Dodatkowe dane- Regulacja Proximity do korekcji basu - Sekcja korekcji HF Trim, MF Boost i LF Cutoff umożliwia miksowanie w każdym pomieszczeniu - W zestawie mata izolacyjna drastycznie obniżająca rezonans z podstawy - Ekranowanie od fal radiowych i ekranowanie magnetyczne zapewniają niezakłócony sygnał - Schowany układ wzmacniacza, zewnętrzny radiator ciepła i specjalne uzwojenie dla przetworników - Wł./wył. ochrona transjentów i zewnętrzny bezpiecznik napięcia - Limiter na wyjściu, układ zapobiegający przegrzaniu i filtr poddźwiękowy - Potężny port basowy z tyłu zapewnia głębokie i dobrze zdefiniowane brzmienie basów
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz