Seydel Chromatic De Luxe Steel 48 D - harmonijka ustna D-dur

1099.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Chromatyczna, 12 kanałowa harmonijka Chromatic De Luxe Steel 48 to instrument przeznaczony dla zaawansowanych ze stroikami ze stali nierdzewnej i akrylowym korpusem. Posiada pełny, głośny dźwięk każdej nuty, charakteryzuje się jasnym, pełnym dźwiękiem we wszystkich rejestrach i rewelacyjną prędkością reakcji stroika, nawet podczas bardzo mocnego zadęcia. Niezawodne wentyle wytworzone z całkowicie nowatorskiego materiału zaczerpniete zostały z modelu Saxony. Mniejsze straty powietrza dzięki zoptymalizowaniu kształtu blaszek stroikowych (wykonanych ze stali chirurgicznej). Ekstremalnie mała tolerancja przy dopasowaniu stroika i blaszki stroikowej (stroik jest idealnie dopasowany do otworu).  Ustnik modelu De Luxe jest w kształcie półksiężyca i został posrebrzony, przez co zapewnia doskonałe właściwości poślizgu ust podczas grania.

Niemiecka firma produkująca od 1847 roku jedne z bardziej cenionych instrumentów na świecie. Obecnie firma kładzie nacisk nie tyle na szeroki wybór modeli, ile na jakość wykonania.
Music Center Poznań 

RodzajChromatyczna
StrójSolo
Ilość kanałów12
Ilość stroików48
StroikiStal nierdzewna
GrzebieńAkryl
PokrywyStal szlachetna
PrzeznaczenieNajbardziej popularny rodzaj harmonijki chromatycznej dla zaawansowanych.
Wymiaryb/d
Waga155 g
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz