Ibanez RG-652 LWFX AGB - gitara elektryczna

4795.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Ibanez RG to najbardziej rozpoznawalne modele tej firmy. Ponad trzyedzieści lat na rynku umocniło tę serię jako jedno z najbardziej metalowych wioseł. Wysoka wydajność, szybkość, zajadłość, a także niesamowicie mocne brzmienie to tylko kilka z zalet tych gitar. Dodajmy jeszcze autorski system blokowania tremolo i otrzymujemy już nie instrument, a narzędzie, którego nie powstydziłaby się  niejedna gwiazda cięższej muzyki.

RG-652 LWFX to gitara serii Prestige. Wykonany i całkowicie skompletowany w Japonii model oferuje - prócz najwyższej jakości drewna - doskonałe przetworniki DiMarzio® The Tone Zone® oraz DiMarzio® The Tone Zone®, które sprawdzą się w każdym rodzaju muzyki. W tym konkretnym produkcie zamontowany został stały most, który idealnie nadaje się do palm mutingu i rytmicznego grania, bez ryzyka utraty strojenia przez przypadkowe wzruszenie mostka wajchą przy grze, które może występować w modelu z tremolo.
Music Center Poznań

SeriaRG Prestige
KorpusLipa
Płyta wierzchniaLimba
SzyjkaKlon/orzech
PodstrunnicaPalisander
MostekGibraltar Standard II bridge
Przetwornikimostek: DiMarzio® The Tone Zone® (H) bridge pickup (Passive/Alnico) gryf: DiMarzio® Air Norton™ (H) neck pickup (Passive/Alnico)
PrzełącznikPieciopozycyjny
KontroleryVolume, tone
Menzura25,5"
Ilość progów24
KluczeCosmo black, rzędowe, Gotoh® MG-T locking machineheads
OsprzętCosmo black
WykończeniePołysk
Dodatkowe daneZnaczniki podstrunnicy: kropki
WyposażenieHardshell case
KolorAnvil Gray Burst (AGB)
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz