AKG C 7 - mikrofon pojemnościowy wokalny

970.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

AKG zostało założone w Wiedniu w 1947 roku, przez Dr. Rudolfa Goerike oraz Ernesta Plessa. Bardzo szybko zaczęło się liczyć na świecie w swojej branży. Dzisiaj AKG to przede wszystkim synonim jakości i innowacji. Pierwsze produkty były skierowane do stacji radiowych teatrów oraz klubów jazzowych. Obecnie firma jest wiodącym producentem mikrofonów studyjnych, sprzętu emisyjnego i estradowego, a także słuchawek o najwyższej jakości i niezawodności.

Jej oferta kierowana jest na rynek studyjny, nagraniowy, broadcast, koncertowy, konferencyjny, instalacyjny i konsumencki, do zastosowań profesjonalnych, komercyjnych i domowych. Doświadczenie i wiedza inżynieryjna są fundamentem zarówno unikalnego brzmienia produktów AKG, jak i reputacji i popularności tej marki. Słuchawki i mikrofony AKG było i są wykorzystywane przez międzynarodowe sławy takie jak: Frank Sinatra, Eric Clapton, Peter Gabriel, Stevie Wonder, Aerosmith, the Rolling Stones, Rod Stewart, Anastacia, Eros Ramazzotti, Kanye West, Simply Red.

Zastosowaniedla solistów do występów estradowych
PrzetwornikPojemnościowy
CharakterystykaKardioidalna
Pasmo przenoszenia65 Hz-20 kHz
Czułość4,0 mV/Pa @1kHz
Impedancja200 Ohm
Max SPL140 dB (1% THD)
Stosunek sygnał/szum69 dB
ZasilaniePhantom 9-52 V
ObudowaMetalowa
ZłączeXLR: 3 pin
AkcesoriaUchwyt mikrofonowy Etui
Dodatkowe daneOdporny na sprzężenia, uderzenia w obudowę, wilgotność i podmuchy Złocone elementy konstrukcji wewnętrznej
Waga345 g
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz