Elixir OptiWeb 19052 Light - struny do gitary elektrycznej

61.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Struny do gitary elektrycznej Elixir OptiWeb 19052 Light
Nowa seria z powłoką OptiWeb charakteryzuje się naturalnym, klarownym tonem. Dzięki zastosowaniu nowej technologii, w odróżnieniu od innych powlekanych strun, w tym przypadku powłoka jest praktycznie niewyczuwalna dla większości gitarzystów, co zostało potwierdzone w testach. Redukują dźwięk przesuwania po nich palcami. Wytrzymują od 3 do 5 razy dłużej niż zwykłe struny.


Zestaw19052 Light
Grubość strun10-13-17-26w-36w-46w
Dodatkowe daneSeria OptiWeb, czyste, naturalne brzmienie, sześciokątny rdzeń, drut owijkowy powleczony bardzo cienką i gładką warstwą specjalnego tworzywa, które zapobiega rdzewieniu.
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz