Rduch CMSn - mikrofon pojemnościowy z wyłącznikiem

385.00 zł
Idź do sklepu
Music Center
Music Center

ul. Chwaliszewo 64
61-105 Poznań

tel: +48 61 222 49 19
www.musiccenter.com.pl
Napisz email

Opis produktu:

Rduch CMS w to mikrofon pojemnościowy o kardioidalnej charakterystyce częstotliwości przenoszenia dźwięku. Zastosowanie - instrumenty muzyczne: strunowye, dęte i perkusyjne; do nagłośnienia mowy w kościołach, chórów oraz scholi.

ZastosowanieMikrofon pojemnościowy typu CMSn o kardioidalnej charakterystyce częstotliwości przenoszenia dźwięku, bardzo dobrym tłumieniu przód-tył, niskim poziomie szumów gwarantuje idealne kryształowe brzmienie w całym paśmie akustycznym. W mikrofonie CMS zastosowano pokrytą złotem membranę o średnicy 18 mm, zainstalowaną w obudowie wykonanej z mosiądzu, pokrytej galwanicznie matowym niklem lub malowanej proszkowo na kolor czarny. Mikrofon CMS wyposażony jest w przesuwny wyłącznik. W skład wyposażenia wchodzi osłona przeciwwietrzna, uchwyt mikrofonowy oraz etui.
Charakterystykakardioidalna
Pasmo przenoszenia20Hz - 20kHz
Czułość26 mV/Pa
Impedancja200 Ohm
Stosunek sygnał/szum74 dB
Max SPL134 dB
Zasilanie20 - 48V DC Phantom
ObudowaZ mosiądzu, pokryta matowym chromem
WłącznikTak
WymiaryDługość 16,5cm
Waga200g
AkcesoriaOsłona przeciwwietrzna, uchwyt mikrofonowy oraz etui
Dodatkowe daneZastosowano pokrytą złotem membranę o średnicy 18 mm
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz