Portman Lights rośnie w siłę.

26 marca 2019 / 08:57

Portman Lights to niezwykle dynamicznie rozwijająca się polska marka, która projektuje i produkuje unikalne, dekoracyjne oświetlenie sceniczne. Otrzymaliśmy komunikat od producenta, że firma uzyskała niezwykle istotne dla nich zagraniczne wsparcie inwestycyjne. Twórcy odnoszących sukcesy marek światowych, jak Axente, Ayrton, Sicty82 czyli Xavier Drouet, Jérôme Bréhard i Alain-René Lantelme  zobaczyli w tym młodym, polskim zespole to, co decyduje o sukcesie – innowacyjność, bezapelacyjna pasja i kreatywność w działaniu.

Kooperacja ta pozwoli zapewne zwiększyć możliwości badawczo-rozwojowe, usprawnić obsługę klientów oraz przyspieszyć proces powstawania nowych produktów, zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem rynku.  

 

O firmie: 

Portman Lights  wystartował z przytupem, osiągając natychmiastowy sukces. Założony w 2016 roku przez projektanta oświetlenia, Łukasza Sztejnę oraz kierownika ds. rozwoju biznesu, Dominika Zimakowskiego, w zaledwie 30 miesięcy, dzięki trzem wysoce wyspecjalizowanym i opatentowanym produktom w swoim portfolio stał się niekwestionowanym czarnym koniem w branży oświetlenia scenicznego. Oczywiście nie osiadł na laurach, w 2019 zaprezentuje nowe produkty, w tym jeden na zbliżających się targach branżowych Prolight + Sound we Frankfurcie. Warto wspomnieć, że Portman Lights ma sieć dystrybucyjną złożoną z 25 najlepszych dystrybutorów obejmującą 35 krajów i portfolio z takimi nazwiskami, jak Cher, Ed Sheeran, Miley Cyrus, Mumford and Sons, Sting; festiwali rozmiaru Glastonbury, Roskilde, Open'er czy programów telewizyjnych, jak X Factor UK, America's Got Talent, Głos Hiszpanii, Niemcy, Holandia, finały Eurowizji 2018 ... i wiele innych.

 

„Chcemy być jedną z najlepszych marek w dekoracyjnym oświetleniu scenicznym i wciąż się rozwijamy oraz opracowujemy nowe produkty. R&D to najważniejszy obszar naszej firmy i, aby kontynuować produkcję bardziej dojrzałych produktów o świetnym designie i doskonałej funkcjonalności, postanowiliśmy poszukać inwestorów, którzy mogliby pomóc nam przenieść Portmana na jeszcze wyższy poziom w branży.  Potrzebowaliśmy prawdziwie doświadczonego partnera, z najlepszymi globalnymi znajomościami oraz najgłębszą wiedzą i doświadczeniem na rynku. Kogoś, kto opracował wiele marek w branży i może pomóc nam w osiągnięciu bezpiecznej i stabilnej przyszłości. 
- mówi Zimakowski.

 

The French Team, jak określa się inwestora Portman Lights, znalazł się spośród sieci dystrybutorów marki. Wcześniejsza współpraca z marką Axente, która stała się dystrybutorem Portman Lights w 2017 roku przyniosła zarówno obopólne zaufanie, jak i znakomite porozumienie na poziomie biznesowym. 

„Odkryliśmy, że mają oni bogate doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu marek, ale co ważniejsze, odkryliśmy, że jest między nami chemia i podzielamy te same wartości, takie jak zaufanie i uczciwość. Jako innowacyjna firma, która rozwija się niezwykle szybko, musieliśmy zdobyć silne i długoterminowe wsparcie. Nowe partnerstwo zwiększy nasz potencjał badawczo-rozwojowy, umożliwi skorzystanie z 30.letniego, jakże cennego doświadczenia inwestora, jego wiedzy i zaawansowanego technologicznie podejścia do rozwoju, a jednocześnie zapewni sytuację, w której to Portman Lights będzie nadal prowadzony przez tych samych ludzi, których pasja zapoczątkowała całą jego historię. ” 
– podkreśla Zimakowski

 

Pierwotny zespół operacyjny i zarządczy Portman Lights pozostaje niezmieniony z Dominikiem Zimakowskim (CEO) i Łukaszem Sztejną (R&D) utrzymującymi zarządzanie firmą. „Inwestycja naszych francuskich partnerów pozwoliła nam ulepszyć nasze wewnętrzne procesy, szybciej reagować na wymagania rynku, aby opracować bardziej dojrzałe produkty, o wyższej jakości niż kiedykolwiek. Przed nami ekscytujący czas! ”- podsumowuje Zimakowski.

 

„Nasza inwestycja w Portman Lights to coś więcej niż tylko operacja finansowa. To ludzka historia, którą my, partnerzy, chcemy pisać z tym dynamicznym i innowacyjnym młodym zespołem” - potwierdza Xavier Drouet z francuskiego zespołu.

 

Galeria wybranych show z udziałem Portman Light:

 

 [img:4]

Bon Jovi, iHeartRadio Music Awards, USA, 04.2018

[img:5]

[img:6]

Grammy 2019 Miley Cyrus&Shawn Mendes

[img:7]

Hozier _Jonathan Ross Show 2018

[img:8]

Kortez

[img:9]

Mumford and Sons

[img:10]

Royal Blood

[img:11]

Sondre Justad, Norway, 04.2018

[img:12]

The Voice of Spain

[img:13]

The Prodigy

Pozostałe aktualności oświetleniowe

Nowe głowice Cameo trafiają do kolejnej firmy oświetleniowej

Nowe głowice Cameo trafiają do kolejnej firmy oświetleniowej

Nowe oświetlenie to 28 reflektorów LED OPUS S5, które cechuje ogromna moc światła 17 500 lm, liniowa korekta CTO i szeroki zakres zoomu od 6° do 46°.

Robe SuperSpikie - Wielki Brat, większe możliwości

Robe SuperSpikie - Wielki Brat, większe możliwości

Czasy zmieniają się na tyle, że jeszcze nie tak dawno świat dążył do miniaturyzacji. Mam tu na myśli chociażby telefony komórkowe. Teraz większość urządzeń...

Lightschool publikuje terminarz szkoleń na semestr jesień - zima

Lightschool publikuje terminarz szkoleń na semestr jesień - zima

Mimo, że wakacje dopiero wkraczają na półmetku, to warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć co możemy robić już we wrześniu. Tych, którzy zastanawiają się...

Osłony przeciwdeszczowe SelbyGuard teraz w ofercie Liteshop.pl

Osłony przeciwdeszczowe SelbyGuard teraz w ofercie Liteshop.pl

Sklep Liteshop.pl poszerzył swoją ofertę produktów o popularne osłony przeciwdeszczowe marki SelbyGuard. Dostępne w bardzo dużej rozpiętości rozmiarów, w...

VL6500 - Głowica z systemem dyfuzji Dichro*fusion od Vari-Lite

VL6500 - Głowica z systemem dyfuzji Dichro*fusion od Vari-Lite

Ruchoma głowica VL6500 WASH od Vari-Lite przykuwa wzrok atrakcyjnym wyglądem, wyróżnia się wysoką mocą generowanej wiązki światła zapożyczonej od modelu...

Stylowe lampy od Portmana na reaktywacji kultowego klubu

Stylowe lampy od Portmana na reaktywacji kultowego klubu

Wydarzenie, które miało miejsce 6 czerwca przy warszawskim Skwerze Hoovera zapisze się na długo na kartach historii polskiego jazzu. A było to tylko otwarcie...

zobacz więcej
mikrofon
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz