Studio Store

tel.: +48 22 747 02 91
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 18:00
Sobota:  11:00 - 13:00 

adres:
ul. Szumiących Traw 2B Lok 03-289 Warszawa
mapa dojazdu
52.308645 21.060158

Zespół tworzący skład firmy studiostore.pl to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy to niemal od początku istnienia tej firmą są z nią związani. Jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad dekady. Swoją działalność w sieci firma rozpoczęła na portalu aukcyjnym allegro.pl pod nazwą avpartner w 2003 roku.

Kolejnym etapem rozwoju było powstanie sklepu internetowego pod domeną www.avpartner.pl, który swoje początki ma od 2004 roku. W lutym 2005 roku firma podjęła współpracę z porównywarka cenową pod nazwą ceneo.pl na którym to jest do dnia dzisiejszego. Lata działalności to ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji dlatego otworzyliśmy specjalistyczny sklep internetowy www.studiostore.pl dedykowany dla osób pasjonujących się muzyką. 

 
Swoją pozycję budujemy stopniowo, dbając o najwyższą jakość oferowanych towarów i usług. Umiejętnie dostosowujemy się do potrzeb rynku. Dzięki temu wypracowaliśmy pozycję stabilnego i wiarygodnego partnera na rynku.
 

Co robimy:

Doradzamy w wyborze sprzętu, prezentujemy go, a na końcu sprzedajemy.
W swojej ofercie mamy:
  • kontrolery DJ
  • odtwarzacze i miksery DJ
  • interfejsy
  • klawiatury sterujące
  • nagłośnienie
  • słuchawki
  • i resztę możecie sprawdzić na naszej stronie www.studiostore.pl
 

Zasięg działania:

Obszarem działania naszej firmy jest teren całej Polski. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. Współpracujemy z firmą kurierską na podstawie umowy stałego, codziennego odbioru paczek, dzięki czemu od złożenia zamówienia do otrzymania towaru w dni robocze mija tylko 24h. 


Klienci instytucjonalni:

Oferta dla klientów instytucjonalnych obejmuje kompleksowe przygotowanie i realizację warunków zakupów. Wycena kontraktowa jest przygotowywana w odniesieniu do potrzeb oraz kryteriów wymaganych przez klienta. Klienci instytucjonalni mogą liczyć na korzystne opusty cenowe uzależnione od wielkości kontraktu oraz oczekiwanych warunków handlowych. 
 

Odbiorcy hurtowi:

Klientom hurtowym oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny, pełne wsparcie w zakresie doradztwa logistycznego i technicznego. Przy stałej współpracy istnieje możliwość uzgodnienia terminowego sposobu płatności.

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 09:00 - 18:00
Sobota:  11:00 - 13:00 

Kontakt:

 

Maciej Wołosz
tel. 501-214-540 
mail: maciej.rtv@avpartner.pl 
GG: 6439138 

Konrad Siedlecki 
tel. 502-319-470 
mail: konrad.siedlecki@avpartner.pl 
GG: 1989908 

Adam Sokołowski 
tel. 508-613-405 
mail: adam@avpartner.pl 
GG: 7420695 

Obsługa Partnerów Handlowych: 
mail: hurt@avpartner.pl 

Księgowość / Płatności: 
mail: ksiegowosc@avpartner.pl 

Administracja: 
mail: info@avpartner.pl

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz