Audio Video Show 2015 - Video relacja

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, że w trakcie Audio Video Show 2015 zespołowi redakcyjnemu portalu INFOAUDIO.PL udało się zrealizować tak wiele filmów.
Z materiałów, które pozostały możemy spokojnie nakręcić dowolny wieloodcinknowy serial, na dowolny temat zbliżony do tematyki audio. W zasadzie powinniśmy podziękować i pogratulować wszystkim, którzy brali udział w tym, największym w Polsce, audiofilskim święcie. Naprawdę było wspaniale!  

Skala tego przedsięwzięcia zachwyca i jest powodem zazdrości mieszkańców krajów, w których muzyki słucha się na urządzeniach przywożonych z Polski. Wiele rozmów jakie odbyliśmy wskazuje bowiem, że powoli stajemy się europejskim potentatem na rynku audio - także w dziedzinie tworzenia niesamowitych i doskonale brzmiących urządzeń. Oprócz tego, że produkujemy, potrafimy je sprzedawać oraz mamy drugą w Europie pod względem wielkości imprezę tego typu. 

Na uwagę zasługuje także ogromna ilość mediów zaangażowanych w popularyzację dbałości o brzmienie. Oprócz nielicznych, nadal drukowanych czasopism, jesteśmy jednym z portali, które zdecydowały się wyłącznie na wersję elektroniczną.  

Warto też wspomnieć o licznych blogach i forach internetowych, które także zajmują ważne miejsce na naszej dziennikarskiej scenie. Wszyscy chyba pisali o Audio Video Show 2015.

Osobnym cytatem chcemy wyróżnić Adama Mokrzyckiego, który od 19 lat tworzy imprezę, za którą tęsknimy już w pierwszych dniach grudnia. Warto nielicznym i niezorientowanym przypomnieć, że za niecały rok 20 lecie Wystawy, spodziewamy się więc szampana, tortu, jeszcze większej ilości wystawców, sal, producentów i pewnie kolejnego dnia w czasie którego znowu spotkamy się na Audio Video Show 2016.    

ZOBACZ TAKŻE NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ

  

 Nowości Audio Video Show 2015 

 

 

mikrofon