Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Dr nauk technicznych w dziedzinie elektroniki o specjalizacji Akustyka. Rozprawa doktorska z zakresu psychoakustyki, obrona pracy magisterskiej z zakresu realizacji dźwięku. W okresie 2003-2009 realizacja nagrań muzyki poważnej: Festiwal Wratislavia Cantans, dokumentacja i archiwizacja koncertów orkiestry Filharmonii Wrocławskiej, wieczory kameralne muzyki poważnej. Rozwijanie teorii percepcji wysokości dźwięku, prace naukowe z zakresu modelowania działania układu słuchowego.

Od 2010 współpraca z MEN w zakresie tworzenia nowego programu egzaminów zawodowych w zawodach Technik Realizacji Dźwięku, Technik Realizacji Nagrań i Nagłośnień. Egzaminator w powyższych zawodach.

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz