Artur Lutyński

Artur Lutyński

Pasjonat muzyki - tej dobrej :), właściciel Black Cat Studio, oraz współwłaściciel firmy AUDIOTECH produkującej systemy nagłośnieniowe.

  • Realizator nagrań i mikser.
  • Konstruktor.
  • Perkusista grający na codzień w zespole ANEKE i okazyjnie jako muzyk sesyjny.
  • Absolwent Uniwesytetu Adama Mickiewicza na wydziale fizyki, dodatkowo magister politolog (ot wypadek przy pracy:) )
  • Założyciel forum perkusyjnego www.perkusja.org
  • Założyciel portalu dla perkusistów www.drummer.pl


Przez pewien czas dystrybutor takich marek jak: Turkish Cymbals, Pintech, Indie Guitars, Taye drums, Protection Racket, Treeworks, Duallist, Intime Percussion, Carbostick, Koch Electric, Sandberg

Wiedza zdobyta na studiach, ciągłe samokształcenie z zakresu nagrywania, miksowania oraz codzienny kontakt z elektroniką i budową urządzeń związanych z branżą audio są idealną podstawą do tego by móc testować urządzenia dla muzyków - tak sądzę :) W swoich testach stawiam na szczerość. Jeżeli coś jest wspaniałe to to podkreślę, jeżeli natomiast coś jest do bani to na sto procent będzie to ujęte w teście. Zawsze drażniły mnie testy w fachowych czasopismach tak zwięzłe, że nic z tego nie wynikało, albo tak rozdmuchane i szczegółowe, że człowiek czytając je dowiadywał się jaki kolor miał kondensator C1 na obwodzie drukowanym, ale nie wiedział jak urządzenie brzmi i czy jest po prostu fajne. Piszę dla ludzi i chcę by moje testy były przyswajalne i zrozumiałe dla każdego, poza tym nigdy nie mogę powstrzymać się przed okraszeniem mojego tekstu szczyptą humoru - w końcu muzycy i realizatorzy to weseli ludzie :)

Moim konikiem jest sprzęt perkusyjny oraz studyjny, ale zdarza się, że biorę w obroty zgoła inne urządzenia o których mam oczywiście wiedzę :)

Coby tu teraz wziąć na warsztat :) ?

Pozdrawiam czytelników infomusic.pl oraz infodrum.pl

 
Odnośniki do stron:
 
www.blackcatstudio.pl
www.audio-tech.pl
www.drummer.pl
www.aneke.org
 
http://www.facebook.com/alutynski

 

Teksty autora :

2017
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009