Bart Czajewicz

Bart Czajewicz

Przygodę z muzyką zaczął od nauki gry na fortepianie w jeleniogórskiej szkole muzycznej, jednak gdy w wieku 16 lat pierwszy raz usłyszał album „Into the Labirynth” grupy Dead Can Dance porzucił fortepian na rzecz instrumentów perkusyjnych i etnicznych.

Przez 9 lat był szefem operacji i sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią w globalnej korporacji, dzięki czemu miał częste okazje bywać w Indiach i Nepalu, podczas podróży w każdej wolnej chwili wyrywał się „podsłuchiwać” lokalnych mistrzów gry na tabli, sitarze...

Jak twierdzi, jego zamiłowanie do muzyki „jest chorobą przewlekłą i śmiertelną” w związku z czym porzucił karierę managerską i poświęca się głównie muzyce. Gry na congach uczył się m.in. u Jose Torres i Machito (Barbaro Yordanys Crespo Richard).

Jest właścicielem studia nagraniowego „Ministry of Groove”, ponadto współpracuje z Laboratorium Śpiewu i Mowy, gdzie z racji swojego wykształcenia (psycholog - psychoterapeuta) pomaga młodym wykonawcom pokonać tremę i rozwijać kreatywność oraz uczy gry na instrumentach perkusyjnych.

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz