Dawid Buras

Dawid Buras

Klawisze, elektronika


Muzyk i kompozytor. Swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi rozpoczął w wieku 10 lat. W trakcie wieloletniej nauki gry na pianinie, organach oraz akordeonie założył dwa autorskie zespoły rockowe, którym w okresie swojej działalności udało się zdobyć kilka wyróżnień na festiwalach i przeglądach.

Grał i tworzył w różnych formacjach muzycznych począwszy od muzyki POP, poprzez ROCKa, a kończywszy na METALu. Współpracował m.in. z THY DISEASE, CRIONICS, Mateusz Ziółko Band, NarcolipZ. Swój warsztat muzyczny nieustannie udoskonala m.in. pod okiem znanego muzyka, kompozytora i edukatora jazzowego Wojciecha Groborza.

Obecnie współpracuje z Moniką Pilarczyk (finalistką programu The Voice of Poland), zespołem GooroleSKA, popowym wokalistą Mateuszem Mijalem oraz z raperem Liber. Ponadto występuje w różnych formacjach jako muzyk sesyjny. Należy do artystów, którzy nie zamykają się w jednym tylko klimacie muzycznym. Jak sam mówi: "Najbliżej mi do ciężkiego i gitarowego grania, choć czasem lubię po prostu dobry i miły dla ucha POPowy klimat! ...w końcu jakaś równowaga musi być!"Kanały artysty:
www.uncover.com.pl
www.gooroleska.pl
www.myspace.com/dawidburas
www.myspace.com/narcolipz
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz