Dominik Kwiatkowski

Dominik Kwiatkowski

Projektant światła scenicznego oraz realizator z przypadku - przypadek przerodził się w hobby, a następnie w pomysł na życie. Swoje pierwsze kroki w realizacji światła postawił 6 lat temu, pomagając w organizacji trasy lokalnemu zespołowi. Aktywnie działający na ternie Polski, współpracujący z wieloma firmami oraz zespołami, lecz od początku swojej kariery nigdy nie wiążący się na stałe z żadną firmą rentalową.

Mający przyjemność (jak sam nazywa swoją pracę) pracować jako realizator na największych festiwalach w Polsce takich jak Woodstock, Cieszanów Rock Festival, Naturalnie Mazury Festival, czy Kortowiada - największe juwenalia w Polsce.

Aktualnie realizator zespołu Strachy na Lachy oraz Romantycy Lekkich Obyczajów, pracujący w przeszłości również z takimi zespołami jak Hunter, Poparzeni Kawą Trzy, czy Cała Góra Barwinków.

Prywatnie pasjonat podróży, sportów zimowych oraz wodnych - choć jak sam wspomina, czasami lubi po prostu „leżeć i pachnieć”.Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz