Iwo Olszewski

Iwo Olszewski

Realizator dźwięku (studio / live)
Absolwent "Musician's Institute (RIT) w Hollywood
Założyciel Panic Room Studio
www.panicroom.pl
 
 
Panic Room Studio

Panic Room – to studio nagraniowo-postprodukcyjne, specjalizujące się w nagraniach lektorskich, oraz miksie i masteringu nagrań muzycznych.

Połączenie doświadczenia, umiejętności, wyobraźni oraz najwyższej klasy sprzętu i technologii – pozwala nam nagrywać dźwięk najwyższej jakości, edytować powierzone pliki z wielką szybkością i precyzją, lub wydobywać to co najlepsze z powierzonych nagrań.

Posiadamy dużą bazę lektorów – od utalentowanych amatorów, po aktorów teatralnych i telewizyjnych.

Zapewniamy poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Dokumentacja i nagrywany materiał nie opuszcza naszego studia. Pomagamy klientom w zarządzaniu projektem, kontroli jakości, castingach oraz reżyserii.

 

DŹWIĘK DO GIER VIDEO

POST-PRODUKCJA DŹWIĘKU

DŹWIĘK DO FILMÓW Dubbing,

AUDIO DLA FIRM I EDUKACJI Instruktażowe,

REKLAMY - TV I RADIO

MIKS I MASTERING MUZYKI

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz